loading

Joalis bioharmoni SET I (1-4) 4x100 ml

Značka: Joalis | Kód: z43755
Joalis Joalis bioharmoni SET I (1-4) 4x100 ml
Doprava zadarmo
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} ušetříte {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} {{ vivalang.currencySlashPiece }}
{{ product.price }}
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba dodání
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90€ 1,90 €.

  3 způsobů dopravy
  Vyberte si ten nejmilejší způsob dopravy. K dispozici vám je dodání Do ruky od České pošty, IN TIME, který zásilku doručí na adresu nebo do výdejního automatu, PPL, výdejní místa PPL ParcelShop a Uloženky a naše vlastní výdejny.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 1 rok
  × Lehota na vrátenie 1 rok

  1 rok na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 1 roka od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Sada bioharmoni Set Aj je súbor štyroch preparátov, ktoré prispievajú k detoxikácii organizmu.

Zloženie:

BioharmoniR 1:
20% lieh, invertný sirup IS 50 (20% glukózy, 20% fruktózy a 60% sacharózy). V komplexe sú obsiahnuté extrakty rastlín a vitamíny: materina dúška obyčajná - vňať (Thymus serpyllum L.), baza čierna - kvet (Sambucus nigra L.), žihľava dvojdomá - list (Urtica dioica L.), hviezdicový aníz - plod (Anisi stellati fructus ), karfiol (Brassica oleracea convar. botrytis L.), uhorka siata (Cucumis sativus L.), brokolica (Brassica oleracea convar. italica Plenck.), kel (Brassica oleracea convar. sabauda L.), špenát (Spinacia oleracea L.), pakost smradľavý (Geranium robertianum L.) v objemoch 0,01% z každej rastliny. Biotín 900? G, vitamín B12 8? G v 100 ml obsahu výrobku.

BioharmoniR 2:
20% lieh, invertný sirup IS 50 (20% glukózy, 20% fruktózy a 60% sacharózy). V komplexe sú obsiahnuté extrakty rastlín a vitamíny: senovka grécka - semená (Trigonella foenum-graecum L.), bobkový list (Laurus nobilis L.), žihľava dvojdomá - list (Urtica dioica L.), nové korenie (Pimenta dioica L. ) v objemoch 0,01% z každej rastliny. Vitamín B1 11,2 mg, vitamín B12 8? G v 100 ml obsahu výrobku.

BioharmoniR 3:
20% lieh, invertný sirup IS 50 (20% glukózy, 20% fruktózy a 60% sacharózy). V komplexe sú obsiahnuté extrakty rastlín a vitamíny: chlorella (Chlorella pyrenedoisa), všehoj ženšenový - koreň (Panax ginseng Cameo.), Benedikt lekársky - vňať (Cnicus benedictus L.), klinčekovec voňavý - kvet (caryophylli flos) v objemoch 0,01 % od každej rastliny. Vitamín B6 12 mg, vitamín B12 8? G v 100 ml obsahu výrobku.

BioharmoniR 4:

20% lieh, invertný sirup IS 50 (20% glukózy, 20% fruktózy a 60% sacharózy). V komplexe sú obsiahnuté extrakty rastlín a vitamíny: fenikel obyčajný - plod (Foeniculum vulgare Mill.), Palina pravá - vňať (Artemisia absinthium L.), borievka obyčajná - plod (Juniperus communis L.), bedrovník aníz - koreň (Pimpinella anisum L .), žihľava dvojdomá - list (Urtica dioica L.), čajovník čínsky - list (Camelia sinensis L.) v objemoch 0,01% z každej rastliny. Vitamín B1 11,2 mg, vitamín B12 8? G v 100 ml obsahu výrobku.

Dávkovanie:

Užívajte 5 ml 2 x denne. Pri konzumácii výrobku použite priloženú odmerku, inak môže dôjsť po kontakte s ústami ku kontaminácii výrobku. Asi 20 minút pred užitím a po užití kvapiek nejedzte, nepite čaj ani kávu a nepoužívajte výrobky obsahujúce mentol.

Balenie:

4x100 ml

Upozornenie:

Doplnok stravy. Skladujte v suchu pri teplotách od 5 do 25 ° C, uzáverom nahor. Nevystavujte priamemu slnku a elektromagnetickému poľu. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale. Prípravok nie je určený pre deti. Tento prípravok nie je liek a nemôže preto nahradiť lieky predpísané lekárom. Nie je určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky na detoxikáciu organizmu .

Informacie o značke Joalis

Joalis sú jedinečné preparáty informačnej medicíny , ktoré využívajú okrem iného tiež poznatky z praxe MUDr. Josefa Jonáša . Jedná sa o doplnky stravy na čisto prírodnej báze obsahujúci bylinné extrakty. Vývoj a výskum preparátov Joalis je založený na dlhoročných skúsenostiach mnohými terapeutov a ich klientov.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

HORE