loading

JOINT ACTIVITY STAR 60 tbl.

Značka: Starlife | Kód: z551 | Doplnok stravy
Starlife JOINT ACTIVITY STAR 60 tbl.
Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Doplnok stravy JOINT ACTIVITY STAR je vysoko účinnou kombináciou látok - glukosamín, chondroitín a MSM (metylsulfonylmetán), ktorá prispieva k normálnej funkcii kĺbového systému - chrupaviek, kostí, väzív a šliach.

Zloženie v 1 tablete:

 • Normálne funkcie dýchacieho systému
 • Normálna činnosť gastrointestinálneho traktu
 • Normálny stav kĺbov
 • Normálne funkcie reprodukčného systému
 • Normálny stav kostí a kĺbov
 • Normálnu činnosť srdca, hladina cholesterolu v krvi
 • duševné zdravie
 • Normálne funkcie črevného traktu
50 mg  Bioflavonoidy

Prídavné látky:

fosforečnan vápenatý (stabilizátor), polyvinylpolypyrrlidon, hydroxymethylcelulosa, mikrokryštalická celulóza (emulgátor), sodná soľ karboxymetylcelulózy, oxid kremičitý (protihrudkujúca látka), stearan horečnatý (protihrudkujúca látka), celulóza (poťah tablety)

Dávkovanie:

Užívajte 1 tabletu 3x denne s jedlom. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu 2-3 mesiacov.

Balenie:

60 tabliet - dávka na 20 dní

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom a tmavom mieste. Krajina pôvodu USA.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky s glukozamínom a ďalšie produkty na kĺby .

Informacie o značke Starlife

Filozofiou spoločnosti STARLIFE je ponúknuť ľuďom zdravšiu a kvalitnejšiu cestu životom. Zakladateľom a majiteľom spoločnosti STARLIFE je Robert Změlík, olympijský víťaz v desaťboji z Barcelony, ktorý sa na základe vlastných úspešných skúseností rozhodol vytvoriť široký sortiment účinných doplnkov stravy. Produkty sú určené pre každého, kto si chce udržať dobrú kondíciu, silu a vytrvalosť, kto si chce cielene uchovať skvelé zdravie a zlepšiť životný štýl sebe aj svojim blízkym. Špičková kvalita produktov spoločnosti Starlife je založená na unikátnej technológii spracovania, ktorá zaručuje maximálnu vstrebateľnosť obsiahnutých látok (92-95%). Pre tieto produkty je charakteristická vysoká účinnosť bez nežiaducich vedľajších účinkov a rýchly nástup účinkov. Na užívanie produktov nevzniká návyk. S pomocou produktov spoločnosti STARLIFE dokáže ľudský organizmus dosiahnuť harmóniu vo všetkých troch oblastiach - fyzickej, psychickej a emocionálnej. Základná rada produktov je zložená z prírodných ingrediencií, ktorých dokonalá vyváženosť bola overená storočnými skúsenosťami filozofie čínskej dynastie Ming a umocnená východnými múdrosťou, s poznatkami najnovších vedeckých štúdií. Účinky produktov sú dlhotrvajúce a pretrvávajú aj po skončení ich užívania. Užívaním produktov spoločnosti STARLIFE sa organizmus doslova nabíja energiou.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


100%
Hodnotenie
09.11.2012

Dobrý deň! Oba prípravky - Osteo Star (Osteo Solutions) a Joint Activity mi odporučil lekár na traumatologickom oddelení v Znojme, MUDr. David Náhlík. Mala som roztrieštený lakeť a po operácii, kedy mi lakeť spevnili kovovými výstužami, mi poradil pre lepšie hojenie tieto dva prípravky. Teraz som dva mesiace po úraze, chodím na rehabilitácie a celkovo už môžem rúk všetko robiť a ani nemám žiadne bolesti. Určite aj vaše prípravky k tomu pomohli, aj keď hlavný prácu odviedol výborný operatér. Zdravím a prajem veľa spokojných zákazníkov!

18.11.2009
Dobrý deň, produkt Joint Activity som kúpila synovi, ktorý má problémy s kolenami od 12 rokov, teraz je mu 16 (chondromelacie Češiek). Nemohol športovať kvôli záťaži a dreni kĺbov, tiež mu Vrzal. V vlani na jar mu chceli zbrusovať kolenná kosť na kolene. Keďže nám bežné produkty nepomáhali, tak sme vyskúšali tento produkt. Tento rok sme boli na kontrole na ortopédii a operácie nehrozí. Kĺb a jeho výživa sa zlepšila a môže teraz opäť športovať. Opäť ho kúpim na jar, kedy začne rásť, aby sa mu neobjavilo vŕzganie kĺbov a nebolela ho. Môžem všetkým produkt odporučiť. Ďakujem za radu, som s Vašimi prírodnými produktmi veľmi spokojná. Prajem veľa úspechov.
18.11.2009
Dobrý deň, rada sa podelím o skúsenosť s Vaším liekom. Aj cez to, že nie som priaznivcom potravinových doplnkov, som bola veľmi prekvapená, že moje koleno, ktoré je vo fáze 3. stupňa artrózy po užívaní prostriedku ohybnější a podstatne menej opuchnuté. Z tohto dôvodu som si zakúpila druhé balenie. Pokiaľ bude účinok Vášho lieku tak veľký, ako sa mi zatiaľ zdá, rada ho odporučím aj ostatným ľuďom. Ďakujem Vám za záujem a Vašu prácu, kedy pomáhate ľuďom s rôznymi ochoreniami.
HORE