loading

Káva Cannabissimo Coffee mletá 250 g

Značka: Monvitaly | Kód: z4572
Monvitaly Káva Cannabissimo Coffee mletá 250 g
Vege
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegetariánske produkty

Vegán
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegánske produkty

Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Certifikát
  ×

  Certifikát

  Certifikát

 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Káva Cannabissimo Coffee je inovatívny prémiová mletá káva zo zŕn Arabica a Robusta s obsahom konopných semienok rodu Cannabis Sativa. Predstavujeme vám revolučný spôsob, ako si vychutnať lahodnú kávu a pritom využiť skvelých nutričných kvalít konopných semienok.

Káva je čerstvo pražená a dovážané od majstrov kávy, priamo z Talianska. Má úplne nezameniteľnú chuť, ktorú ocení aj ten najnáročnejší labužník. Konopná káva je dokonalým nápojom podporujúcim optimálne zdravie a životnú pohodu počas celého dňa.

Káva obsahujúce 20 + 9 esenciálnych aminokyselín je výsledkom špeciálneho výrobného postupu, pri ktorom je vytvorený extrakt z konopných semienok, ktorý nie je pražený a preto nestráca žiadne z jeho nutričných a zdraviu prospešných účinkov. Káva Cannabissimo Coffee obsahuje kávové zrná z Južnej Ameriky, Afriky a Indie a 20% konopných semienok.

Káva ako prirodzený zdroj antioxidantov je v spojení s konopným semienkom revolučným inovatívnym nápojom, ktorý je veľmi prospešný a nevyhnutný pre ľudský organizmus. Konopné semienko je považované za jednu z najvýživnejších potravín na svete, pretože je kompletným proteínom obsahujúcim antioxidanty, vlákninu, omega 3 a 6 mastné kyseliny, a všetky esenciálne aminokyseliny, ktoré naše telo nevie produkovať. Konopné semienko je ideálnym zdrojom bielkovín pre každého a teda dokonalú potravinou podporujúce optimálne zdravie a pohodu pre život.

Kedy Káva Cannabissimo Coffee pomáha:

 • posilňuje imunitný systém,
 • je prirodzeným zdrojom antioxidantov,
 • potláča vznik toxínov.

Zloženie:

 • Normálna činnosť srdca
 • imunitný systém

Prídavné látky:

káva (Arabica 90% a Robusta 10%)

Ako používať:

Kávu možno pripraviť ako espresso, prekvapkávanú kávu, zalievanú kávu, tureckú kávu, francúzsku pretláčaniu kávu alebo talianskou moka.

Balenie:

250 g

Upozornenie:

Káva neobsahuje lepok, cukor, GMO (geneticky modifikované organizmy), prísady, konzervačné látky, ochucovadlá. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Po každom použití zatesnite sáčok. Krajina pôvodu Taliansko.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie zdraviu prospešné kávy .

V našej ponuke nájdete tiež Cannabis Power konopné kapsle - 120 kapslí .

Produkt je tiež v sekciach

Zdravá výživa - Vegetariáni a vegáni - Kávy - Arabika

Informacie o značke Monvitaly

MONVITALY s. r. o. je česká spoločnosť, ktorá sa od roku 2010 stala výhradným distribútorom produktov Fitness Coffee, Fitness Tea a Fitness Barley a od koncom roku 2013 tiež novo kávy Cannabissimo Coffee. Tieto produkty sú zastúpené v desiatkach krajinách sveta a v Českej republike je spoločnosť MONVITALY s. r. o. zásobuje do fitness centier, lekární, šité obchodov Vitaland a ďalších. Cieľom spoločnosti MONVITALY s. r. o. je distribuovať inovatívne produkty v Slovenskej republike, čo najefektívnejšie využiť prospešných a liečivých účinkov kávy Fitness Coffee, jačmeňa Fitness Barley, čaju Fitness Tea a kávy Cannabissimo Coffee a ponúknuť ich všetkým milovníkom zdravých produktov.

Káva Fitness Coffee Antioxidant Fully Active Blend sa v októbri 2011 stala víťazom súťaže "TASTE 2011 AWARD" za najlepší inovatívny produkt na medzinárodnom potravinárskom veľtrhu Anuga 2011 v Nemecku a káva Cannabissimo Coffee je prvou kávou s konopnými semienkami certifikovanou Štátnym zdravotným ústavom Praha.

Prehliadnite si certifikát značky Monvitaly.
Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


95%
Hodnotenie
30.06.2014

S kávou Cannabissimo som spokojná, chutí mi as konopným semienkom veľmi, pomáha mi pri bolestiach bedrovej chrbtice a zvyšuje vitalitu.

05.05.2014

Cannabissimo Coffee je výborná, odporúčam.

15.04.2014

Káva Cannabissimo Coffee bola dobrá. Pripravujeme ju jednak ako "zalievanú", teda turka a tiež v džezva. Yucca Premium užívam 1 kapsulu večer. Mal som problémy s nešpecifikovanou vyrážkou - dávam to laicky do súvislosti s obličkami a pečeňou. Mám v tele asi nejaký zdroj zlatého stafylokoka, čo bolo potvrdené dvoma rozbory hnisu z rán v FN HK a zdá sa, že problémy ustupujú. Ale je otázkou, či je to kapsulami. Aj tak ďakujem a určite u vás opäť niečo zakúpim.

14.04.2014

Káva Cannabissimo Coffee je jemnejšia ako inak dostupné kávy a pije sa dobre. Môžem odporučiť aj ostatným.

10.04.2014

Káva Cannabissimo Coffee je veľmi chutná a necítim po nej únavu, docela ma dobíja. Acai Berry Thin a Šťavu z Aloe užívam na zvýšenie imunity spolu s Hlivou ustricovou s rakytníkovým olejom a celú zimu som nemala problémy s prechladnutím a nádchou. Ive InkontinStop ma zachránil pred gynekologickú operácií a problém úplne zmizol po dvoch dávkach užívania.

HORE