loading

Sonnentor Káva Single Origin Nikaragua bio, mletá 250g

Kód produktu: z7390

Sonnentor Káva Single Origin Nikaragua bio, mletá 250g

Produkt nie je k dispozícii. .
Ďakujeme za pochopenie.

SonnentorKáva Single Origin Nikaragua bio, mletá 250g246.65600000out_of_stock

Popis:

Káva Single Origin Nikaragua bio, mletá

100% Arabica - zrná z horskej oblasti, s jemnou kyselinkou, pomaly a šetrne pražená tradičnou metódou v Českej republike.

Pre dobrý pocit
Naša káva z pestovateľského projektu v Nikarague vyniká v mnohých ohľadoch: Priamy obchod zaisťuje, že peniaze idú tam, kam by mali, a to pestovateľom kávy v Nikarague. Kvalitné chuť je zaistená tradičným praženie tejto najvyššej kulinárske špeciality. Káva z kávových zŕn odrody Arabica s jemnou kyselinkou a silnú chuťou je uvoľňovaná pomalým pražením a je skutočným zážitkom pre každého milovníka kávy.

Priamy obchod
Biozemědělec DON JOSÉ MARIA CASTRO prezývaný Chemo žije so svojou rodinou na severe Nikaraguy, v lesoch provincie Jinotega. Tam sa pestuje odroda kávy Caturra v tieni stromov dažďových pralesov. Chema je jedným z biopěstitelů, ktorý sa podieľa na priamom obchode kávy pestované vo vysokohorských podmienkach. Naše pestovateľov poznáme osobne a podporujeme dlhoročné partnerstvo na férovom obchode, aby rodina, ako tá Chemova, mohla dobre žiť. Priamo na mieste podporujeme ďalšie projekty pestovania kávy, aby nebola narušená miestnej prirodzená vegetácia a kolobeh vody.

Skladovať v suchu a chlade. Pre zachovanie arómy po otvorení presypte do zodpovedajúcej nádoby. Hrubosť mletia - domáce espresso.

Značka:

Sonnentor

Prezerali ste tieto produkty

  • Sonnentor Káva Single Origin Nikaragua bio, mletá 250g
Lekárska poradňa zadarmox
Radi vám upravujeme ponuku na mieru, ale aby sme to zvládli, používame k tomu súbory cookie.
Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
OK
prvni