loading

KGoal

Značka: Minna Life | Kód: z57844
Minna Life KGoal
Doprava zadarmo
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  e měsíce na vrácení zboží bez udání důvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

kGoal je múdra pomôcka slúžiaca na posilňovanie panvového dna. Ide o interaktívny cvičebný systém, ktorý pomocou bezplatné mobilné aplikácie v českom jazyku poskytuje informácie o priebehu cvičenia. Podáva spätnú väzbu o Vašej výdrži, kontrole a sile.

Použitie je veľmi jednoduché. Po zavedení vankúšika do vagíny zapnete mobilnú aplikáciu a nasledujete inštrukcie pre cvičenie. Pri ňom dostávate okamžitú spätnú väzbu z ovládania hry, ako vedome používate svaly panvového dna, kedy si máte oddýchnuť a kedy môžete pokračovať v cvičení. Po skončení cvičenia vidíte výsledok, ktorý Vám dá prehľad o sile a výdrži Vašich svalov a presnosti ich ovládanie. Máte tiež prístup k histórii cvičenia, kde vidíte postup Vášho zlepšovanie. V aplikácii je možné nastaviť pripomienky cvičenia, aby ste na neho počas hektického dňa nezabudla. Cvičenie panvového dna sa tak môže stať prospešnú relaxáciou na záver dňa.

V panvovom dne sú uložené priečne pruhované svaly, ktoré sú vôľou ovplyvniteľné rovnako ako ostatné kostrové svaly. Reagujú na preťaženie a únavu, takže rovnako ako po navštívení posilňovne aj po cvičení s kGoal môžete cítiť miernu únavu svalov.

Technické parametre:

materiál: lekársky silikón triedy VI bez obsahu ftalátov
napájanie: zabudovaná nabíjacie batérie, napájací USB kábel
Výdrž batérie na jedno nabitie: minimálne 2 hodiny
Doba nabíjania: 1,5 hodiny
Rozmery: 9 x 6,5 x 4 cm
kompatibilita: telefóny s podporou Bluetooth 4.0 a systémemem iOS (8 a novšie) alebo Android (od verzie 4.3 "Jelly Bean").

Ako používať:

Udržujte kGoal v čistote. Po každom použití odporúčame očistiť dezinfekčnými obrúskami alebo umyť žinkou, mydlom a vodou.

Balenie:

 • kGoal,
 • nabíjací USB kábel,
 • lubrigačný gél 5 ml,
 • látkové vrecúško na uchovávanie,
 • manuál v českom jazyku.

Upozornenie:

kGoal je umývateľný, nie však vodotesný. Vyhnite sa jeho ponáraniu. Voda by mohla tlakovým ventilom alebo ľad diódou natiecť do prístroja tým spôsobiť jeho poškodenie. Používajte iba lubrikanty na vodnej báze. Olejové a silikónové lubrikanty by mohli poškodiť povrch cvičebné pomôcky. Nepoužívajte v období tehotenstva a šestonedelia. Ak trpíte gynekologickými problémami, hypertóniou, alebo si nie ste istá vhodnosťou použitia, konzultujte s lekárom.

V prípade, že je cvičenie nepríjemné, cítite pálenie alebo bolesť, s cvičením prestaňte. Ak sa problém opakuje, konzultujte so svojím lekárom.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie pomôcky na posilnenie svalov panvového dna .

Informacie o značke Minna Life

KONTAKT: INTA sro, Lovošská 79, 410 02 Lovosice.
Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE