loading

Koenzým Q10 30 mg 30 tob. + 30 tob. ZD ARMA

Značka: Walmark | Kód: z55817 | Doplnok stravy
Walmark Koenzým Q10 30 mg 30 tob. + 30 tob. ZD ARMA

Produkt nie je k dispozícii. .
Ďakujeme za pochopenie.

Popis:

Produkt Koenzým Q10 30 mg obsahuje vysoko kvalitný koenzým Q10 získaný prírodnou cestou - fermentáciou rias.

Koenzým Q10 (ubichinon):

  • je nevyhnutnou súčasťou takmer každej bunky v ľudskom tele,
  • podieľa sa na získavanie energie z potravy,
  • jeho produkcia v tele s vekom klesá,
  • nízka hladina môže byť spôsobená užívaním statínov - liekov na zníženie hladiny cholesterolu.

Zloženie v 1 tobolke:

30 mg  Koenzým Q10

Prídavné látky:

sójový olej, želatína, zvlhčovadlo: glycerín, farbivá (oxid železa červený a oxid železa žltý)

Dávkovanie:

Užívajte 2 kapsuly denne.

Balenie:

30 toboliek + 30 kapsúl ZD ARMA - dávka na 1 mesiac

Upozornenie:

Doplnok stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Nevhodné pre deti. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu a tme, pri teplote do 25 ºC.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie produkty s koenzýmom Q10 .

Informacie o značke Walmark

WALMARK patrí medzi subjekty, ktoré sa už niekoľko rokov významnou mierou podieľajú na budovaní trhu s doplnkami stravy. Úspechy, ktoré dosiahli doma aj v zahraničí sú podložené cieľavedomosťou, tvrdou prácou, ale aj potrebnou dávkou šťastia. Firemná kultúra postavená na pevných morálnych princípoch, spolu s lojalitou zamestnancov urobili z Walmarku spoľahlivého a osvedčeného partnera. WALMARK je dôkazom toho, že aj v dnešnom globalizovanom svete môže vzniknúť firma, ktorá sa bez zahraničného kapitálu a cudzieho know-how dokáže presadiť v tak náročnom odbore, akým je farmaceutická výroba. Poznanie, že je možné prísť s nápadom, realizovať ho a uspieť, je pre WALMARK inšpiráciou a výzvou k ďalšej práci. Firma Walmark, as. spĺňa požiadavky zákona o liečive a vyhlášky SVP pre výrobu a distribúciu liečiv v Českej republike a preukázala funkčnosť zavedeného systému Správnej výrobnej praxe (GMP) .

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

HORE