loading

KOENZÝM Q10 60 mg so sezamovým olejom 60 kapsúl

Značka: Noventis | Kód: z5025 | Doplnok stravy
Noventis KOENZÝM Q10 60 mg so sezamovým olejom 60 kapsúl
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Koenzým Q10 je látka prirodzene obsiahnutá vo všetkých bunkách ľudského tela. Množstvo koenzýmu Q10 v organizme klesá úmerne s vekom, preto je vhodné organizmu túto látku dodávať buď prostredníctvom stravy, alebo doplnkovej výživy.

Koenzým Q10 je látka rozpustná v tukoch, a preto je prípravok vyrábaný vo forme mäkkých želatínových kapsúl, kde je aktívna látka rozpustená v sezamovom oleji, ktorý je bohatým zdrojom nenasýtených mastných kyselín.

Zloženie v 1 kapsuli:

315 mg  Sezamový olej
60 mg  Koenzým Q10

Prídavné látky:

želatína, kokosový olej, glycerol a sorbitol (zvlhčujúce látky), palmový olej, sójový lecitín (emulgátor), včelí vosk (zahusťovadlo), farbivo E172, voda čistená

Dávkovanie:

Dospelí užívajú 1 kapsulu denne, najlepšie ráno s jedlom. Kapsule sa užívajú celé a zapijú sa dostatočným množstvom tekutín.

Balenie:

60 kapsúl - dávka na 2 mesiace

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nie je určené pre deti a mladistvých do 18 rokov, tehotné ženy a dojčiace matky. Odporúčaná dávka sa nesmie prekračovať. Ukladajte mimo dosahu detí. Nie je určené ako náhrada pestrej, vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Uchovávajte pri teplote 15-25 ° C, v pôvodnom obale, aby bol liek chránený pred svetlom a vlhkosťou. Vysoké dávky koenzýmu Q 10 môžu znižovať účinok warfarínu (liek ovplyvňujúci krvnú zrážanlivosť). Ak užívate warfarín alebo iné lieky ovplyvňujúce krvnú zrážanlivosť, neužívajte koenzým Q 10 bez dohľadu lekára. Informujte svojho lekára, že užívate koenzým Q 10 pred predpísaním akéhokoľvek lieku. Nevhodné pre osoby citlivé na včelie produkty. Ak užívate akékoľvek lieky alebo doplnky stravy, poraďte sa o vhodnosti užívania tohto lieku so svojím lekárom.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky s koenzýmom Q10 .

Produkt je tiež v sekciach

Problematiky - Vitamíny a minerály - Koenzým Q10

Informacie o značke Noventis

Noventis je česká firma so sídlom v Zlíne, ktorá svoje aktivity rozvíja v oblasti farmácie, doplnkov stravy a kozmetiky. Noventis vlastný certifikát GMP (Správnej výrobnej praxe) na výrobu liekov, pretože prioritou v našom podnikania je výroba liečiv. V roku 2004 spoločnosť prevzala marketingová oprávnenie na niektoré lieky spoločnosti Zentiva, as Noventis hodlá existujúce sortiment liečiv naďalej rozširovať, preto aktívne vystupuje v rokovaniach o ďalšie akvizície registráciou generických liekov v spolupráci s významnými farmaceutickými spoločnosťami. Cieľom spoločnosti je priniesť na farmaceutický trh silné a kvalitné generické prípravky.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


80%
Hodnotenie
05.03.2015
Koenzým Q 10 sa sezamovým olejom užívam už dlho, cítim sa po ňom celkovo lepšie, nebývam chorá (prechladnutie, virózy). Veľmi priaznivo pôsobí na zdravie ďasien.
80%

19.11.2019
HORE