loading

Koenzým Q10 s horčíkom DUO 2x60 tob

Značka: Dacom Pharma | Kód: z1871 | Doplnok stravy
Dacom Pharma Koenzým Q10 s horčíkom DUO 2x60 tob
Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

Produkt nie je k dispozícii. Vyberte si prosím iné produkty z Kouření.
Ďakujeme za pochopenie.

Popis:

Koenzým Q10 s horčíkom je určený hlavne pre staršie osoby, ktoré chcú mať dostatok energie, osoby, ktoré sú náladové, podráždené, unavené, v strese, s náročným zamestnaním, konzumujúci veľké množstvo tučných jedál, fajčiarov a športovcov.

Zloženie v 1 kapsule:

 • Prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu
 • Prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy
 • Prispieva k normálnej činnosti svalov
 • Prispieva k správnej funkcii psychiky
 • Prispieva k udržaniu zdravých kostí
 • Prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy
 • Ak jedna porcia obsahuje 45 mg horčíka, tak možno tvrdiť:
 • Prispieva k elektrolytickej rovnováhe
 • Prispieva k normálnej syntéze bielkovín
 • Prispieva k normálnej syntéze bielkovín
 • Horčík prispieva k udržaniu zdravých zubov
15 mg  Koenzým Q10

Dávkovanie:

Dospelí 2 kapsuly denne po dobu 1 mesiaca. Podľa potreby môžeme opakovať. Pre deti od 3 rokov 1 kapsula denne po dobu 1 mesiaca.

Balenie:

2x 60 kapsúl - dávka na 2 mesiace + ARTROFIT 10 kapsúl ZADARMO

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Vhodné pre diabetikov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky s horčíkom a koenzýmom Q10 .

Informacie o značke Dacom Pharma

Firma DACOM PHARMA vyrába doplnky stravy so zameraním na pohybový aparát, predovšetkým na kĺby. Ďalej sú to prípravky na báze vitamínov a minerálov, vrátane produktov určených na prečistenie organizmu. Svojimi výrobkami sa snažia obsiahnuť celé spektrum obyvateľstva, tj. od detí cez dospelých až po seniorov. Je tiež výrobcom spoľahlivých opaľovacích prípravkov, repelentov a novo aj mazanie na kĺby. DACOM PHARMA spĺňa podmienky certifikácie ABCert pre ekologickú výrobu.

Prehliadnite si certifikát značky Dacom Pharma.
Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


90%
Hodnotenie
15.02.2017
Koenzým Q10 s horčíkom som kupovala manželovi spolu B-komplex s pivovarskými kvasnicami Premium , Zatiaľ je s produktmi spokojný. Ja som užívala HairClinic vlasový aktivátor + šampón a vrelo odporúčam. Začali mi padať veľa vlasy zo stresu a musím povedať, že tento prípravok je veľmi účinný. Vypadávanie vlasov ustalo a sú ďaleko pevnejšie. Budem objednávať zase.
13.10.2016
Už niekoľkokrát som si u Vás objednávala výrobky B-komplex s pivovarskými kvasnicami Premium a Koenzým Q10 s horčíkom DUO . Aj to je dôkaz, že som s nimi spokojná. Mávam viac energie. Pivovarské kvasnice užívam, pretože potrebujem pri mojej chorobe vitamíny radu B. Len jednu vadu vnímam, že mám väčšiu chuť na jedlo!
12.02.2015

Koenzým Q10 užívam dlhodobo a môžem potvrdiť, že mi pomáha najmä v zimnom obodobí preklenúť únavu.

30.10.2014

S produktmi Koenzým Q10 s horčíkom , Shark - olej zo žraločej pečene , RAKYTNÍČEK multivitamínové želatínky s rakytníkom a Denný krém s rakytníkovým olejom som veľmi spokojná. Hlavne sa Shark - dávam ho deťom a domnievam sa, že sa posilnil ich imunitný systém, čo bolo zámerom. V školskom kolektíve lepšie odolávajú.

29.09.2014

S produktom Koenzým Q10 som veľmi spokojný, bol som unavený a apatický a po jeho užívania som zase vo forme as chuťou do čohokoľvek.

HORE