loading

Kokosová lyžice

Značka: Goodie | Kód: z58225
Goodie Kokosová lyžice
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Kokosová lyžice je 100% ekologický produkt vyrobený prírodou a opracovaný ručne z kvalitného kokosového dreva. Táto lyžice znásobí pôžitok z každého jedla a posunie ho na iný level.

Kokosová lyžice je vyrobená z prírodného udržateľného zdroja z kokosového dreva bez použitia chemikálií alebo syntetických látok. Následne je vyleštené včelím voskom. Každý kus je originál svojím opracovaním aj odtieňom.

Materiál:

100% kokosové drevo

Ako používať:

Lyžicou môžete konzumovať akýkoľvek pokrm alebo ju využiť v kozmetike pri príprave pleťových masiek z prírodných ílov, ktoré by nemali prísť do kontaktu s kovom.

Balenie:

kokosová lyžice (dĺžka: cca 17 cm)

Upozornenie:

Údržba: umyte hubkou a horúcou vodou, nedávajte do umývačky.

Produkt je tiež v sekciach

Eko domácnosť - Ekologické riadu - Kokosové riady

Informacie o značke Goodie

Značka Goodie v súlade so svojím heslom "Good Karma products" verí, že príroda ponúka všetko, čo potrebujeme pre udržanie najlepší psychickej i fyzickej kondície. Goodie ponúka čisté prírodné potraviny, moderný funkčný superpotraviny, kvalitné doplnky pre športovcov bez chemikálií, kozmetiku bez parabénov, farbív či geneticky modifikovaných zložiek, prírodné ekologické doplnky ku kozmetickému využitie alebo do domácnosti. Značka sa vyhýba konvenčné priemyselné veľkovýrobe, ktorá degraduje prírodu a jej potenciál, a prináša alternatívu, ako sa o seba a svoje okolie starať bez zbytočnej záťaže a nežiaducich vedľajších účinkov.

KONTAKT: Taska CZ sro, Korunní 2569/108, 101 00 Praha.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE