loading

Kokosové maslo s kakaom Nutspread

Značka: Nutspread | Kód: z59708
Nutspread Kokosové maslo s kakaom Nutspread
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Kokosové maslo s kakaom predčí Vaše očakávania a svojou chuťou a vôňou Vás prenesie rovno do tropického raja. Kokosový olej alebo tiež kokosový tuk si u nás za posledné roky získal veľa priaznivcov - je úžasný na varenie, smaženie, k starostlivosti o telo i vlasy. Pozoruhodné sú aj jeho priaznivé zdravotné účinky na náš tráviaci systém - vďaka obsahu kyseliny kaprylovej hubí kvasinky, plesne a ďalšie nežiaduce organizmy v našom tele. V spojení s antioxidantmi nabitým kakaom ide potom o naozajstnú výživovú bombu, ktorú si odteraz môžete bez výčitiek dopriať doslova kedykoľvek! Kakao je Superpotraviny plnú minerálov a antioxidantov sa zázračnými účinkami. Okrem iného prirodzene znižuje krvný tlak, zvyšuje hladinu hormónov "dobrej nálady".

Zloženie:

95% kokos, 5% bio fair trade kakao

Náš tip:

V našej ponuke nájdete ďalšie produkty s kakaom .

Informacie o značke Nutspread

Nutspread si zakladá na kvalite surovín, férovosti a osobnom prístupe ku každému zákazníkovi. Vaša spokojnosť, Vaše výsledky, vaše pochvaly, Vaše nadšenie. Vďaka Vám tu stále je a má chuť sa zlepšovať - deň za dňom už takmer päť rokov.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE