loading

Kolagén morský 120 kapslí

Značka: EkoMedica Czech | Kód: z58388 | Doplnok stravy
EkoMedica Czech Kolagén morský 120 kapslí
Darček
Doprava zadarmo
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}

Popis:

Kolagén morský obsahuje hydrolyzovaný rybí kolagén. Kolagén je vláknitá bielkovina, ktorá tvorí základnú zložku spojivových tkanív tvoriacich chrupavky, kĺby, väzy, šľachy, kožu, vlasy a nechty.

Zloženie v 1, 2, 3 kapsliach:

hydrolyzovaný kolagén (výrobok z morských rýb)

v 1 kapsule - 300 mg

v 2 kapsliach - 600 mg

v 3 kapsulách - 900 mg

Prídavné látky:

Obal kapsule: želatína, farbivo: oxid titaničitý.

 

Dávkovanie:

Odporúčame 1 - 3 kapsule denne, zapiť tekutinou.

Balenie:

Balenie obsahuje 120 kapsúl

Upozornenie:

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobok nie je určený na užívanie ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Tehotným a dojčiacim ženám sa odporúča užívanie konzultovať s lekárom. Ukladajte mimo dosahu detí. Neužívajte pri precitlivenosti k niektorej zložke výrobku. Skladujte v uzavretom obale na suchom mieste pri teplote do 25 0 C. Chráňte pred svetlom a vlhkom.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete ďalšie produkty na kĺby, šľachy, kosti .

Informacie o značke EkoMedica Czech

Firma EKOMEDICA CZECH sa zaoberá predovšetkým výrobou a distribúciou doplnkov stravy v tekutej forme. Ponúka to najlepšie a najzdravšie z prírody v tekutej forme, ktorá je najlepšie vstrebateľná pre ľudský organizmus. Firma EKOMEDICA CZECH prináša šťavy, ktoré sú tvorené podľa vlastných receptúr a striktných noriem bez prídavku konzervantov a cukru. Napriek tomu majú zachované všetky dôležité látky.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

HORE