loading

Koloidné zlato 10ppm 100 ml spray

Značka: Pharma Activ | Kód: z53346
Pharma Activ Koloidné zlato 10ppm 100 ml spray
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Koloidné zlato 10ppm je prírodný kozmetický prípravok, ktorý dokonale čistí a regeneruje pleť.

Koloidné zlato znižuje vylučovanie mazu a priaznivo pôsobí na akné, rozšírené póry, kožné plesne, zápaly a podobne. Upokojuje podráždenia, prípadne začervenanie pokožku. Pri pravidelnom užívaní regeneruje pleť.

Zloženie:

Colloidal gold (nano) 99,99%

Ako používať:

Naneste priamo na pokožku ráno a večer. Rovnako tak je určené k hygiene ústnej dutiny výplachom.

Balenie:

100 ml

Upozornenie:

Výrobok nie je určený pre osoby, ktoré sú alergické na zlato. Neodporúča sa pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Chráňte pred priamym slnečným svetlom, uchovávajte mimo magnetické polia, chráňte pred mrazom. Výrobok neobsahuje farbivá ani konzervačné látky. Ukladajte mimo dosahu detí. Nezmrazujte. Po otvorení skladujte v chladničke. Chráňte pred priamym slnečným svetlom.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky na akné .

Informacie o značke Pharma Activ

Spoločnosť PHARMA ACTIV udelila nášmu internetovému obchodu prozdravi.cz kvalitatívne zlatú pečať , ktorú sme získali ako jediný predajca v SR.

Firma PHARMA ACTIV využíva skúsenosti siahajúcou mnoho storočí do minulosti. Pomocou pokročilej technológie a na základe dávnych tradícií prírodnej medicíny hľadáme najúčinnejšie spôsoby ochrany zdravia. Vďaka vedomostiam mnohých generácií vedcov z celého sveta sa učíme ako najlepšie ovplyvňovať ľudský organizmus tak, aby aj moderní ľudia mohli dosiahnuť harmóniu medzi svojím životom a prácou. S ohľadom na požiadavky každodenného životného rytmu našich zákazníkov je našou úlohou a snahou nájdenie prirodzené cesty k získaniu pokoja a sily, čiže zdravého a šťastného života.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


100%
Hodnotenie
14.08.2017
S koloidným zlatom som spokojný. Vďaka nemu sa mi zvýšila pohyblivosť.
HORE