loading

Kolostrum Synermune 30 kapsulí

Značka: Barny´s | Kód: z57808 | Doplnok stravy
Barny´s Kolostrum Synermune 30 kapsulí
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,60 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,60 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Kolostrum je prvý materské mlieko z najkvalitnejších chovov kanadských kráv. Prvé materské mlieko je nenahraditeľným zdrojom zdravia a imunity. Aby sa telo dokázalo vysporiadať s vírusmi a baktériami, k tomu potrebuje imunoglobulíny. Kolostrum Synermune ™ obsahuje okrem vitamínov a ďalších zdraviu prospešných látok tiež 150 mg imunoglobulínov v jednej jedinej kapsuli.

Zloženie v 1 kapsuli:

Prídavné látky:

mikrokryštalická celulóza - plnidlo, askorbát vápenatý, čistená voda, sorbitol - zahusťovadlo, stearan horečnatý - emulgátor, oxid kremičitý - protihrudkujúca látka, oxid zinočnatý

Dávkovanie:

Deti od 3 rokov užívajú 1 kapsulu denne, pri ťažkostiach 2 kapsule denne, najlepšie nalačno. Dospelí 1 kapsulu 2x denne, pri ťažkostiach 2 kapsule 2x denne. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Balenie:

30 kapsulí

Upozornenie:

Ukladajte mimo dosahu detí. Výrobok je určený pre deti od 3 rokov veku. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Dbajte na rôznorodú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Spotrebujte do konca dátumu uvedeného na dóze a škatuľke.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie produkty obsahujúce kolostrum.

Informacie o značke Barny´s

BARNY'S je pôvodný kanadská spoločnosť, ktorá v SR pôsobí od roku 1997 prostredníctvom divízie biopoľa GN. Až do roku 2004 všetku produkciu predávali pod značkou Proenzi a je dodnes známe, že v tej dobe to bola najviac rešpektovaná značka v danom segmente. Od roku 2004 sa naplno začali venovať produktovej rade Barny '. V súčasnosti taktiež spolupracujú na vývoji a výrobe nutraceutík s medzinárodnou farmaceutickou spoločnosťou, ich dodávatelia a finálne výrobky musia spĺňať farmaceutický štandard a farmaceutickú normu GMP.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

HORE