loading

Koncentrovaný prací prášok na farebné i biele prádlo 7,5 kg

Značka: Ecover | Kód: z3395
Ecover Koncentrovaný prací prášok na farebné i biele prádlo 7,5 kg
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Koncentrovaný prací prášok na farebné i biele prádlo je vhodný na každodenné pranie. Vynikajúce výsledky už pri teplotách 30 ° C. Vylepšené zloženie a vyššia koncentrácia zaručujú zvýšenú účinnosť. Prášok nie je vhodný na pranie vlny a hodvábu.

Výrobky firmy Ecover sú celkom ojedinelé svojimi protialergickými vlastnosťami, ľahkú biologickú rozložiteľnosťou a nevídane nízkou toxicitou voči životnému prostrediu. Ekologická kvalita je daná starostlivým výberom zložiek z obnoviteľných a minerálnych zdrojov vhodných pre citlivú pokožku. Prípravky Ecover sú vyrábané na báze minerálnych látok a rastlinných zložiek, ktoré sa rýchlo rozkladajú (napr. rastlinné oleje, zemiaky, obilniny, citrusové plody).

Predĺžte životnosť vašej práčky jej pravidelným odvápňovaním. Do dávkovača dajte odvápňovacie činidlo (na báze kyseliny citrónovej) a nechajte bez bielizne prebehnúť kompletné prací cyklus pri 40 ° C. Správne dávkovanie zabezpečí maximálnu účinnosť pri minimálnom dopade na životné prostredie a zabráni prehnanému penenie a sedimentáciu.

Zloženie:

aniónové tenzidy (15-30%), neiónové tenzidy (5-15%), zeolit, bieliace látky na báze kyslíka, kremičitan sodný, mydlo <5%, bieliace aktivátor, polypeptidy, celulózová guma, parfum, síran sodný, glukonát sodný, hydrogénuhličitan sodný, citran sodný, enzýmy

Dávkovanie:

Pre 4-5 kg bielizne:

znečistenia normálne silné ľahké
mäkká voda 85 ml 110 ml 60 ml
stredne tvrdá voda 110 ml 135 ml 85 ml
tvrdá voda 140 ml 170 ml 110 ml

 

 

 

 

Ručné pranie:

 • Do 10 l teplej stredne tvrdej vody použite 85 ml prášku. Bielizeň vyperte a vyplákajte bežným spôsobom.

Pri silne znečistenom stálofarebné tkaniny alebo bielom prádle, na odstránenie škvŕn (od čaju, kávy, trávy atď) zo stálofarebného prádla a pre uchovanie bielej žiarivo bielou nezabudnite pridať bieliaci prostriedok Ecover - Bieliaci prostriedok .

Balenie:

7,5 kg

Upozornenie:

Ukladajte mimo dosahu detí. Môže vyvolať alergickú reakciu. Dráždi oči a pokožku. Riziko vážneho poškodenia očí. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu s pokožkou a očami. Pri zasiahnutí očí okamžite dôkladne vypláchnite vodou a vyhľadajte lekársku pomoc. Pri požití okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento obal alebo označenie. Ecover netestuje svoje výrobky a použité zložky na zvieratách. Plastové fľaše, etikety i uzávierky sú 100% recyklovateľné.

Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o prípravku.

Bezpečnostné listy sú k dispozícii na vyžiadanie.

Standartní vety na nebezpečenstvo:

 • H272 - Môže zosilniť požiar; oxidant.
 • H302 - Škodlivý po požití.
 • H319 - Spôsobuje vážne podráždenie očí.
 • H335 - Môže spôsobiť podráždenie Dýchacej ciest.
 • H410 - Veľmi toxický pre vodné organizmy, s dloudodobými účinkami.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky z ekodrogéria .

Informacie o značke Ecover

Firma ECOVER, založená v roku 1978 v Belgicku, je dnes svetovým pojmom. Prírodné výrobky ECOVER sú celkom ojedinelé svojimi protialergickými vlastnosťami, ľahkú biologickú rozložiteľnosťou a nevídane nízkou toxicitou voči životnému prostrediu. Produkty vyrobené z rastlinných olejov, zemiakov, obilnín alebo citrusových plodov majú vôňu citrusov, mäty alebo myrhy. Ekologická kvalita výrobkov ECOVER je daná starostlivým výberom zložiek z obnoviteľných a minerálnych zdrojov, vhodných pre citlivú pokožku, s najvyššou biologickou rozložiteľnosťou, s veľmi nízkou úrovňou toxicity pre život vo vode. ECOVER figuruje vzhľadom k svojmu prínosu k ochrane životného prostredia na čestnej listine 500 vybraných firiem OSN. Žiadne výrobky značky ECOVER nie sú testované na zvieratách.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


100%
Hodnotenie
24.09.2013

S práškom som veľmi spokojná, kupovala som ho, pretoze trojročné dcérku Veľmi svědilo telíčko a škriabala sa. Domnievala som sa, že to moze byt ai nevhodným pracím práškom, zvolila som Preto tento prírodnejšie, a dcérku sa škriabať prestala prakticky okamžite. A hľa veľmi dobrí perím, ťažká chémia nie je potrebné.

26.07.2013

S firmou Ecover som celkovo veľmi spokojná, len aviváž by mohli predávať vo väčších baleniach. :-)

15.07.2013

Ecover používam už veľa rokov a nemôžeme si ho vynachváliť. Mám alergické deti, ktoré iné prostriedky dráždia, Ecover nie. Takže super. Vďaka.

25.03.2013

Dobrý deň, prípravok Regevit už zafungoval a ja mám o veľa viac energie než predtým, a tým toho aj viac stíham. Šťavu z Aloe si miešam s koloidnými minerálmi , To mi poradil pán doktor Šafránek na posilnenie organizmu a proti únave. Minerály sme mali doma v chladničke viac ako pol fľaštičky z vlaňajška, kedy som ich užívala na jar, ale bez Aloe, a to mi po nich bolo zle od žalúdka. Takto v kombinácii s Aloe je znášam dobre a v kombinácii s Regevitem plní moje očakávania. Regevit mi poradil pán doktor Šafránek proti únave a nespavosti, už po 14 dňoch sme pociťovala prvé výsledky. Ráno sa budím vyspaná a oddýchnutá, nie ako predtým, keď sme ráno mala pocit ako by ma niekto v noci zmlátil. Predtým som sa v noci zobudila a nemohla som zaspať, to už tiež odznelo (a dúfam, že sa to nevráti), keď už sa zobudím, tak zaspávam behom chvíľky znova. Prestali ma bolieť kĺby a ráno vstávam plná energie. S prípravkom sme veľmi spokojná a určite ho budem ďalej užívať. Tiež sme Vám určite neodpovedala na prípravky z predchádzajúcich objednávok. Čo si matne spomínam - Grepofit tablety: po skúsenostiach s nimi u nás nesmie doma chýbať v zásobe. Perfektne sa mi osvedčili pri prechladnutí, ale aj rôznych virózach - nič iné už ani nepoužívame. Zaberajú okamžite ai keď choroba prepukne, tak nemá taký priebeh. Bývame v tej časti obce, kde nie je kanalizácia a naše odpadová voda po vyčistení v našej čističke odteká do Krinice, ktará preteká národným parkom České Švajčiarsko, z Ecover používam, viac výrobkov, ale zdôrazniť by som chcela Ecover na čistenie WC , S ktorým som veľmi spokojná, príjemne vonia a nijako nedráždi. Ecover prací prášok v podstate iný nepoužívam a som s tým, ako je bielizeň vypraná, spokojná. Bielizeň namáčame do sódy, fľaky zamydlím mydlom, potom ho vyperiem v Ecover pracom prášku a do posledného plákania pridám lyžicu octu, suším v sušičke. Bielizeň je čisté a biele, nie je nijako zaprané ani tvrdé. Farebné prádlo si zachováva svoju farbu a nijako nebledne. Možno, že tak pekne nevonia, ako keď je vyplákanú v aviváži, ale rozhodne v bielizni nezostávajú zbytky prášku a bielizeň je mäkké. Dávkovanie som si upravila, stačí ho naozaj málinko a tak aj cena je porovnateľná s lepším pracím prípravkom z drogérii. Prajem pekný deň a dúfam, že Vám moje odpovede pomôžu.

30.10.2012

Dobrý deň, s práškom na pranie som celkom spokojná, hlavne mám dobrý pocit z toho, že príliš nezaťažuje životné prostredie, čo je priorita, len niektoré škvrny zvláda horšie. Mám malé dieťa a to je čo chvíľu špinavé od jedla trávy a pod., Čo ide niekedy horšie dole, ale riešime to použitím čističa na škvrny rovnako od Ecover.

HORE