loading

Konopná masť 300 ml

Značka: Annabis | Kód: z52659
Annabis Konopná masť 300 ml

Produkt nie je k dispozícii. Vyberte si prosím iné produkty z Úrazy.
Ďakujeme za pochopenie.

Popis:

Konopná masť je určená na kĺby, šľachy, svaly a chrbát.

Vo výrobkoch Annabis je použitý tradičný za studena lisovaný konopný olej z čerstvých, čistých a vysoko kvalitných semien a výťažok z konope pestovaného bez herbicídov a pesticídov.

Konopný masážny gél s funkčnou kombináciou účinných látok, napr .:

  • konopný olej
  • gáfor
  • tymián svetlý
  • Tea tree oil

Konopná masť je určená predovšetkým pre tých, ktorí majú potrebu často aplikovať masť na problémové miesto a masírovať ho. Dobre sa rozotiera, je vstrebateľná a nemastí. Bylinná zmes obsahuje nielen konopný olej a extrakt z gaštanu, ale aj celý rad ďalších bylinných látok. Obsiahnuté prírodné látky sú známe svojimi schopnosťami uľahčovať boľavým kĺbom a šlachám, uvoľňovať svalové napätie a zabraňovať tvorbe zápalov a opuchov. Konopné masti sú prírodné prostriedky, vďaka ktorým sa môžete bez chémie a iných, telu neprirodzených látok, vyhnúť bolesti či iným neduhom. Konopné masti sa využívajú po stáročia, pomáhajú pri bolestiach svalov, pri kožných vyrážkach aj alergiách. U starších ľudí uľavujú od reumatizmu a kŕčových žíl. Masť sa na rozdiel od práškov vstrebe cez kožu a pôsobí len tam, kde je to potrebné, nezaťažuje žalúdok, obličky a ďalšie orgány.

Zloženie:

Aqua / Water, Glycerín, Cannabis Sativa Seed Oil, Alcohol Denat., Camphora, Carbomer, trietanolamín, Phenylpropanol, propanediol, Caprylyl Glycol, Tocopherol, Melaleuca Leucadendron Cajaputi Oil, styrax Tonkinensis Resin Extract, Thymus Vulgaris Oil, Linalool, D-Limonene.

Ako používať:

Niekoľkokrát denne naniesť na čistú pokožku a mierne vmasírovať alebo votrieť. Dobre sa rozotiera, je vstrebateľná a nemastí.

Balenie:

300 ml

Náš tip:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie prípravky z konope .

 

Ďalšie informácie o produkte Konopná masť nájdete v článku Konopná kozmetika .

Informacie o značke Annabis

Spoločnosť ANNABIS je česká firma, ktorá sa zaoberá výskumom, vývojom, výrobou a predajom konopných výrobkov a doplnkov stravy. Ponúka veľmi kvalitný sortiment s širokým využitím. Výrobky spoločnosti ANNABIS sú výsledkom mnohoročného výskumu a aktívneho skúmania účinkov konope.

Certifikované odrody technického konope, ktoré sú použité pre výrobu kozmetických prípravkov, majú potlačené psychoaktívne účinky. Prípravky vyrobené na ich báze sú úplne bezpečné a nie je potrebné sa obávať návykových látok a zdravotných následkov.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


85%
Hodnotenie
09.08.2017
Apo-Curenzym používam už dlhšiu dobu, budem aj naďalej. Ťažko posúdiť jasnú účinnosť, ale moje zdravie ma napovedá aby som ho naďalej používal. konopná masť používam, mám príjemnejší pocity.Pomáhá na chrbát, kolená, svalové ťažkosti. Naďalej budem používať.
22.06.2017
konopná masť a kyselinu lipoovú som mala pre syna, ktorý má diabetes 1 .st. Kyselinu lipoovú užíva už dlhšiu dobu, takže je s ňou spokojný.
20.04.2017
Konopná masť veľmi vyhovuje ako môjmu mužovi, tak mojej matke, ktorí si chvália a) že sa ľahko rozotiera a nemastí oblečenie, b) príjemne vonia, c) uvoľňuje svalové napätie a zmierňuje bolesti. Tiež im vyhovuje väčšie balenie. Určite si ďalšie balenie objednáme, pretože v porovnaní s inými podobnými výrobkami, je táto masť účinnejší.
11.10.2016
S konopnú mastí som úplne spokojná, robí mi dobre a ako ich dovyberu, budem objednávať znovu.
06.10.2014

Áno, s konopná masť som spokojný.

HORE