loading

Konopná masť Bezbolestný pohyb 50 ml

Značka: Delibutus | Kód: z49533
Delibutus Konopná masť Bezbolestný pohyb 50 ml

Produkt nie je k dispozícii. Vyberte si prosím iné produkty z Jizvy.
Ďakujeme za pochopenie.

Popis:

Nechajte sa rozmaznávať špeciálne navrhnutou kompozíciou esenciálnych olejov s unikátnou vlastnosťou preniknúť hlboko k zdroju bolesti. Vyskúšajte konopná masť Bezbolestný pohyb. Uľavíte tak nielen telu, ale príjemnou vôňou pôsobí aj na psychické uvoľnenie.

Obsiahnuté prírodné zložky na čele s vysoko kvalitným za studena lisovaným konopným olejom a bambuckým maslom pôsobí blahodárne na stav pokožky, konope sa stáva čím ďalej viac neoceniteľným pomocníkom pri liečbe ekzémov, alergií, dehydratácia pokožky, zložky pomáhajú obnoviť prirodzené ochrannej funkcie pokožky. Prírodný ručne vyrábaná masť neobsahuje vodu a chemické konzervanty, kožné reakcie sú veľmi zriedkavé.

Konopná masť Bezbolestný pohyb:

  • poskytuje starostlivosť suchej a popraskanej pokožke,
  • hojí drobné poranenia a popáleniny,
  • priaznivo pôsobí na ekzémy, alergické vyrážky, akné, psoriázu,
  • upokojuje pokožku po uštipnutí hmyzom.

Zloženie:

  • Normálna hladina glukózy v krvi
  • Prirodzená obranyschopnosť - imunitný systém
  • Normálny stav pokožky
  • Normálna činnosť kardiovaskulárneho systému - hladina cholesterolu
  • Normálna činnosť svalov a kĺbov

Prídavné látky:

kakovník pravý (Theobroma cacao, kakaové maslo), blahovničník guľatoplodý (Eucalyptus globulus, esenciálny olej), andropogon zizanioides (vetiver, esenciálny olej), levanduľa lekárska (Lavandula angustifolia, esenciálny olej)

Ako používať:

Podľa potreby naneste na postihnuté miesta.

Balenie:

50 ml

Upozornenie:

Určené len na vonkajšie použitie.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky s konope a ďalšie produkty na kĺby .

Informacie o značke Delibutus

Spoločnosť DELIBUTUS (latinsky "natierať sa") vznikla v roku 2011 v Ústí nad Labem a svojím prístupom je trochu netradičné. Kozmetika je ručne vyrábané v malých sériách s maximálnym dôrazom na kvalitu a obsah účinných látok, väčšinou sa jedná o 100% prírodné zloženie. V produktoch nie sú používané žiadne chemické konzervanty a stabilizátory. Parfumácie prebieha len čistými esenciálnymi olejmi, ktoré samy o sebe pôsobí ako účinná zložka. Výrobky neobsahujú dráždivé látky a sú veľmi dobre znášané.

Spoločnosť DELIBUTUS ctí pravidlá fairtrade, a to ako pre obsah, tak obaly svojich produktov, v maximálnej možnej miere čerpá z českých zdrojov s ohľadom na ekológiu. Vedomý prístup a do výroby vkladaná láska je princíp, ktorý prestupuje všetky procesy a produkty tohto výrobcu.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


100%
Hodnotenie
20.04.2017
Konopná masť veľmi vyhovuje ako môjmu mužovi, tak mojej matke, ktorí si chvália a) že sa ľahko rozotiera a nemastí oblečenie, b) príjemne vonia, c) uvoľňuje svalové napätie a zmierňuje bolesti. Tiež im vyhovuje väčšie balenie. Určite si ďalšie balenie objednáme, pretože v porovnaní s inými podobnými výrobkami, je táto masť účinnejší.
11.10.2016
S konopnú mastí som úplne spokojná, robí mi dobre a ako ich dovyberu, budem objednávať znovu.
06.10.2014

Áno, s konopná masť som spokojný.

22.09.2014

Som veľmi spokojný ako s prístupom vášho internetového obchodu, tak aj s výrobkami, ktoré som si objednal. S kvalitou prípravkov Konopná masť , Goji Kustovnica čínska , Pangamin Bifi Plus a Super Lecitín som spokojný. Nutné dodať, že sa jednalo o opakovanú objednávku tohto tovaru, takže nešlo o "krok do neznáma".

16.06.2014

S konopnú masťou som spokojný, používam ju na kŕčové žily na nohách a cítim úľavu. Nohy nemám opuchnuté.

HORE