loading

Konopná masť na hemoroidy 50 ml

Značka: Delibutus | Kód: z49529
Delibutus Konopná masť na hemoroidy 50 ml

Produkt nie je k dispozícii. .
Ďakujeme za pochopenie.

Popis:

Konopná masť na hemoroidy kombinuje výrazný ošetrujúci účinok konope s priaznivými účinkami overených miestnych produktov prírody, ktoré sú pre tento "citlivý" účel používané už po generácie.

Konopná masť je vďaka svojmu k telu veľmi šetrnému zloženiu vhodná na ošetrenie a prevenciu ako vonkajších, tak vnútorných hemoroidov.

Konopná masť na hemoroidy:

  • má výrazný antiseptický, ošetrujúci a hojivý účinok,
  • ideálne konzistencia a mechanické vlastnosti masti,
  • neobsahuje vodu a žiadne dráždivé látky,
  • bez chemických konzervantov a parfumácie.

Ako používať:

Podľa potreby naneste na postihnuté miesta.

Balenie:

50 ml

Upozornenie:

Určené len na vonkajšie použitie.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie prípravky s kanabisom a ďalšie produkty na hemoroidy .

Informacie o značke Delibutus

Spoločnosť DELIBUTUS (latinsky "natierať sa") vznikla v roku 2011 v Ústí nad Labem a svojím prístupom je trochu netradičné. Kozmetika je ručne vyrábané v malých sériách s maximálnym dôrazom na kvalitu a obsah účinných látok, väčšinou sa jedná o 100% prírodné zloženie. V produktoch nie sú používané žiadne chemické konzervanty a stabilizátory. Parfumácie prebieha len čistými esenciálnymi olejmi, ktoré samy o sebe pôsobí ako účinná zložka. Výrobky neobsahujú dráždivé látky a sú veľmi dobre znášané.

Spoločnosť DELIBUTUS ctí pravidlá fairtrade, a to ako pre obsah, tak obaly svojich produktov, v maximálnej možnej miere čerpá z českých zdrojov s ohľadom na ekológiu. Vedomý prístup a do výroby vkladaná láska je princíp, ktorý prestupuje všetky procesy a produkty tohto výrobcu.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


95%
Hodnotenie
20.04.2017
Konopná masť veľmi vyhovuje ako môjmu mužovi, tak mojej matke, ktorí si chvália a) že sa ľahko rozotiera a nemastí oblečenie, b) príjemne vonia, c) uvoľňuje svalové napätie a zmierňuje bolesti. Tiež im vyhovuje väčšie balenie. Určite si ďalšie balenie objednáme, pretože v porovnaní s inými podobnými výrobkami, je táto masť účinnejší.
15.02.2017
Konopná masť na hemoroidy spolu s čapíky z lekárne pomohla. Môžem ju odporučiť. Ďakujem.
20.01.2017
S konopná masť na hemerodiy som spokojná. Na moje problémy pomohla a môžem odporučiť. Konopnú masť používam tiež na suché miesta na lakťoch a na malé odreniny, ale až sa odlúpne chrasta.
11.10.2016
S konopnú mastí som úplne spokojná, robí mi dobre a ako ich dovyberu, budem objednávať znovu.
05.09.2016
Konopná masť na hemoroidy je super. Spočiatku som bola skeptická, ale teraz si ju nemôžem vynachváliť. Moje problémy s pálením a svrbením po stolici a nočné svrbenie úplne vymizli. Upravila som stravu, viac pijem, jem viac ovocia, zeleniny a celozrnného pečiva, obmedzila kávu. A tiež som začala viac športovať. A výsledok sa dostavil. Ďakujem za pomoc a odporúčam všetkým.
HORE