loading

Konopná starostlivosti na nechty a lôžka v aplikátora 4 ml

Značka: Delibutus | Kód: z49536
Delibutus Konopná starostlivosti na nechty a lôžka v aplikátora 4 ml
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Konopná starostlivosti na nechty a lôžka je vyživujúci nechtový balzam.

Konopná starostlivosti na nechty a lôžka má ošetrujúci, antispetický a mierne bieliaci účinok. Prípravok je vhodný na ošetrenie zádery, praskliniek a iných poškodení pokožky okolo nechtov.

Zloženie:

 • Normálna hladina glukózy v krvi
 • Prirodzená obranyschopnosť - imunitný systém
 • Normálny stav pokožky
 • Normálna činnosť kardiovaskulárneho systému - hladina cholesterolu
 • Normálna činnosť svalov a kĺbov

Prídavné látky:

citrón (Citrus medica limonum, esenciálny olej)

Ako používať:

Na jednej strane je otáčací mechanizmus, ktorý vytláča obsah do štetca na protiľahlom konci. Podľa potreby naneste na postihnutú pokožku okolo nechtov a na nechty. Nenanášajte pred opaľovaním v soláriu.

Balenie:

4 ml v aplikátora

Upozornenie:

Určené len na vonkajšie použitie.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie prípravky s kanabisom a ďalšie produkty na nechty .

Informacie o značke Delibutus

Spoločnosť DELIBUTUS (latinsky "natierať sa") vznikla v roku 2011 v Ústí nad Labem a svojím prístupom je trochu netradičné. Kozmetika je ručne vyrábané v malých sériách s maximálnym dôrazom na kvalitu a obsah účinných látok, väčšinou sa jedná o 100% prírodné zloženie. V produktoch nie sú používané žiadne chemické konzervanty a stabilizátory. Parfumácie prebieha len čistými esenciálnymi olejmi, ktoré samy o sebe pôsobí ako účinná zložka. Výrobky neobsahujú dráždivé látky a sú veľmi dobre znášané.

Spoločnosť DELIBUTUS ctí pravidlá fairtrade, a to ako pre obsah, tak obaly svojich produktov, v maximálnej možnej miere čerpá z českých zdrojov s ohľadom na ekológiu. Vedomý prístup a do výroby vkladaná láska je princíp, ktorý prestupuje všetky procesy a produkty tohto výrobcu.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


100%
Hodnotenie
04.02.2014

Konopná starostlivosť na nechty a lôžka je úplne úžasná. Spotrebovala som už dva kusy a budem objednávať ďalšie. Roky som mala gélové nechty a po ich zložení mojej ruke nevyzerali vôbec dobre. Po používaní tohto prípravku nielen na koži, ale aj nechty, sa môj stav podstatne zlepšil.

HORE