loading

Konopné semienko lúpané 500 g

Značka: Delibutus | Kód: z4331
Delibutus Konopné semienko lúpané 500 g

Produkt nie je k dispozícii. .
Ďakujeme za pochopenie.

Popis:

Konopné lúpané semienko je vhodné do studenej kuchyne, do šalátov, k syrom či ako veľmi zdravé maškrtenie samostatne. Má príjemnú orieškovú chuť a vôňu.

Konopné semienka sú tvorená z 25% jednoduchými proteíny, 31% tuky a 34% uhľohydráty. Obsahujú 20 aminokyselín vrátane 8 esenciálnych, ktoré si ľudské telo v bežných podmienkach nevie syntetizovať. Čo samozrejme neplatí pre ľudí, ktorí majú dokonale naladený systém tela, alebo sú už breathariáni. V tomto prípade si telo vytvorí všetko potrebné samo bez potreby príjmu hmotnej stravy. Semienka obsahujú tiež chlorofyl a lecitín. Majú vysoký obsah vitamínu A, B, B1, B2, B3, B6, C, E, P a F. Sú bohaté na minerály a to najmä na: horčík, železo, fosfor, draslík, vápnik, zinok, jód, chróm, striebro, lítium, draslík, síru a ďalšie ...

Skúsenosti s konopným semienkom:

"Mňam. Konopné semienko je zdravé a veľmi chutné. "

"Konopné semienko je chutné, dobre stráviteľné, ľahko uchovateľné."

Zloženie:

  • Normálna činnosť srdca
  • imunitný systém

Ako používať:

1 lyžica konopných semien dodá dospelému človeku minimálnu dennú dávku všetkých potrebných živín. U detí aj dospelých odporúčame konzumovať 1-2 polievkové lyžice konopných semienok denne. Pri problémoch i viac.

Ideálne je užívať konopné semienko ráno nalačno a potom kedykoľvek počas dňa. Lúpané konopné semienko je vhodné nielen na priamu spotrebu, ale aj ako prísada do cereálnych zmesí, šalátov, pečiva, jogurtov, kaší, omáčok a cestovín. Vyskúšať môžete tiež konopné mlieko alebo osviežujúce kokteily (ovocie + konopné semienko).

Vyrobte si domáce konopné mlieko:

  • 500 ml vody
  • 100 g lúpaných konopných semienok
  • 25 g mandlí
  • 1-2 lyžičky škorice (nie je nutná)
  • kvapka vanilkového prírodného extraktu

Semená a mandle nasypte do 250 ml vody a nechajte namočené 24 hodín. Nevarte, len rozmixujte a dolejte zostávajúce vodou. Dochuťte vanilkovým extraktom a škoricou. Mlieko spotrebujte do 2-3 dní.

Balenie:

500 g

Upozornenie:

Semienka neobsahujú lepok a preto sú vhodnou potravinou pre ľudí trpiacich celiakiou.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež:

  • Cannabis Power konopné kapsle - 120 kapslí ,
  • Cannabis oil 60 kapslí

a ďalšie produkty z konope .

Ďalšie informácie nájdete v článku Konopné semienko .

Informacie o značke Delibutus

Spoločnosť DELIBUTUS (latinsky "natierať sa") vznikla v roku 2011 v Ústí nad Labem a svojím prístupom je trochu netradičné. Kozmetika je ručne vyrábané v malých sériách s maximálnym dôrazom na kvalitu a obsah účinných látok, väčšinou sa jedná o 100% prírodné zloženie. V produktoch nie sú používané žiadne chemické konzervanty a stabilizátory. Parfumácie prebieha len čistými esenciálnymi olejmi, ktoré samy o sebe pôsobí ako účinná zložka. Výrobky neobsahujú dráždivé látky a sú veľmi dobre znášané.

Spoločnosť DELIBUTUS ctí pravidlá fairtrade, a to ako pre obsah, tak obaly svojich produktov, v maximálnej možnej miere čerpá z českých zdrojov s ohľadom na ekológiu. Vedomý prístup a do výroby vkladaná láska je princíp, ktorý prestupuje všetky procesy a produkty tohto výrobcu.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


96%
Hodnotenie
23.06.2017
O konopnom semienku nemusím vlastne skoro nič hovoriť. Dodáva mi energiu, cítim sa dobre, hlavne mám menšie bolesti kĺbov - artróza.
21.06.2017
Konopné semienko lúpané rada odporúčam - krásne vonia, je jemne namletej a moc dobre chutí.
13.10.2016
Dobrý deň, goji a konopné semienko používam ako doplnok stravy už dlhšiu dobu. Mám ich rada, chutia mi a udržujú ma v dobrej kondícii. Doplnky v práškoch nemám potrebu používať.
12.09.2016
BIO Hnedý ľan pôsobí veľmi dobre na trávenie a prečistenie organizmu. Rozdrvený ľan spolu s tučným tvarohom alebo inou mliečnou bielkovinou (tučnú) ničí rakovinové bunky, čo je preukázané (ľahko si to zistíte na internete). Iba farmaceutické firmy to nechcú počuť. Ľanové semienko užívame s manželom pravidelne a pomáha. konopné semienko má výbornú chuť po orieškoch, používam ho do chleba, nátierok a ujedáme aj samotné.
05.02.2015

Konopné semienka kupujem pravidelne a veľmi nám chutia. Zobu je aj večer pri televízii a tým som odbúrala maškrtenie. A že nemlsám, tak mne ide aj váha bane. Som veľmi spokojná.

HORE