loading

Konopný proteín 50%

Značka: Salvia Paradise | Kód: z56822 | Doplnok stravy
Salvia Paradise Konopný proteín 50%<br /><strong>Konopný protein</strong>
Vege
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegetariánske produkty

Vegán
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegánske produkty

Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Konopný proteín obsahuje 50% bielkovín, je 100% prírodný bez pridaného cukru, farbivá či konzervačných látok. Neobsahuje žiadne príchute ani lepok.

Konopný proteín obsahuje vysoké percento kvalitných bielkovín, a to až 50%. Hovoríme tu o kompletnú bielkovine, o ktorej ako o jednej z mála môžeme povedať, že obsahuje všetkých 20 aminokyselín, vyskytujúcich sa v prírode. Z nich 8 je esenciálnych, ktoré si naše telo nie je schopné samo vytvoriť a sme tak úplne odkázaní na ich prísun v potrave. Konopný proteín je tiež zdrojom dôležitých omega-3, 6 i 9 nenasýtených mastných kyselín. Máte ochabnuté svalstvo? Chceli by ste mať krásne tvarovanú postavu? S nárastom svalovej hmoty vám pomôže konopný proteín. Konopný proteín je produkt s jedinečnými nutričnými hodnotami, skvelý pre športovcov, deti či vegetariánov. Konopný proteín sa pripravuje spracovaním a preosievaním konopných semien. Ako už napovedá samotný názov, tento produkt obsahuje vysoké percento bielkovín, a to až 50%, čo je viac ako napr. v hovädzom mäse, ktoré obsahuje cca 30% bielkovín. Bielkoviny sú základným stavebným kameňom, ktorý prispieva k rastu svalovej hmoty. Svaly, ktoré už máte, vám tiež pomôže udržať. Proteíny sú nevyhnutné pre normálny rast a vývoj kostí u detí. Dospelým potom pomáhajú k udržaniu zdravých kostí. Svaly vám pochopiteľne nenarastú samé od seba, ale v kombinácii s cvičením a vysokoproteínovú diétou dosiahnete krásne tvarované postavy. Konopný proteín je ideálnym prípravkom, ak chcete pribrať svalovú hmotu na úkor tukov v tele a vyrysovať si postavu. Každý kulturista vám potvrdí, že proteíny sú nevyhnutnou súčasťou jeho jedálnička. Tie sú totiž nevyhnutné pri obnove a najmä rastu svalovej hmoty. Svaly tiež spaľujú viac kalórií, čím viac teda svalov naberiete, budete viac energie páliť a ďalej chudnúť. Skvelé nutričné ​​hodnoty predurčujú užívanie konopného proteínu športovcom, ťažko fyzicky pracujúcim osobám, ktoré potrebujú kvalitnú výživu, ale je výborným zdrojom bielkovín napr. aj pre deti a všetkých ľudí vyznávajúcich zdravý životný štýl, ktorí si potrpia na kvalitné potraviny. Skutočnosť, že konopný proteín je produkt výhradne rastlinného pôvodu, iste poteší vegetariánov i vegánov. Najmä pre tieto skupiny môže byť konopný proteín vhodným prostriedkom pre doplnenie potrebných bielkovín. Dobrou správou pre celiakov je, že neobsahuje lepok a môže tak slúžiť aj na obohatenie ich jedálnička. Konopný proteín neobsahuje aktívnu zložku konope THC. Nie je teda potrebné sa báť jeho účinkov. Nemá žiadny vplyv na ľudskú psychiku a je vhodný pre dospelých rovnako ako pre deti. Tabuľka nutričných hodnôt: Energetická hodnota 1 496 kJ / 357 kcal 448,8 kJ Bielkoviny 50 g Sacharidy 7,8 g Tuky 14,1 g Nasýtené mastné kyseliny 1,7 g polynenasýtených mastných kyselín 9,8 g Omega-3 mastných kyselín 2, 0 g Omega-6 mastných kyselín 7,5 g Z ktorých mononenasýtených mast.kys. 2,0 g Omega-9 mastných kyselín 1,8 g Železo 25 mg Magnézium 380 mg * RHP - Referenčná hodnota príjmu.

zloženie:

 • Bielkoviny prispievajú k rastu a udržaniu svalovej hmoty a k normálnemu stavu kostí.

Dávkovanie:

Každý deň 1 polievkovú lyžicu rozmiešať v 250 ml tekutiny (voda, džús, atď.) A vypiť pred jedlom. Pre športovcov 2-3 krát denne 2 lyžičky, v ideálnom prípade 30 minút pred a po tréningu.

Balenie:

sypký prášok

Upozornenie:

doplnok stravy
Neslúži ako náhrada pestrej stravy.
Nie je určené deťom do 3 rokov, tehotným a dojčiacim ženám. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí.
Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Skladujte v tme a suchu.

Náš tip:

Rozmiešajte 1 polievkovú lyžicu konopného proteínu s bielym jogurtom a banánom.

Informacie o značke Salvia Paradise

Salvia Paradise sro je plne českou rodinnou firmou, ktorá spracováva aj dováža prírodné látky z celého sveta aj naše slovenské komodyty. Špecializuje sa na chemicky nezaťaženej prírodné látky, čím môže tvrdiť aj o výrobkoch z druhého konca sveta, že sú v BIO kvalite.

 

Prípravky v práškovej forme, sypané formy, porciované prírodné látky, alebo kvapky pre jednoduché užívanie.

Široká ponuka prípravky Salvia Paradise:

KONTAKT: Salvia Paradise s.r.o., Kvaň 159, 26762 Zaječov, IČ: 29143144, DIČ: CZ29143144

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


100%
Hodnotenie
100%

12.12.2019
odporucam...
HORE