loading

Korean Lingzhi (Ganoderma, reishi) 30 kapsúl (2 + 1 ZD ARMA )

Značka: La Vivant | Kód: z50468 | Doplnok stravy
La Vivant Korean Lingzhi (Ganoderma, reishi) 30 kapsúl (2 + 1 ZD ARMA )
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Snížili jsme pro vás cenu tohoto produktu o 73%. Akční nabídka platí do 31.12.2019 nebo do vyprodání zásob.
 • Dopravné už od 2,00 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,00 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Vegetariánska kapsule Korean Lingzhi (Ganoderma, reishi) obsahuje extrudovaný prášok z extraktu huby Lingzhi, alebo ak reishi (Leskokôrka lesklá), s vysokým obsahom betaglukánov (11%).

Kórejskej Lingzhi (Ganoderma, reishi) je bohaté na adaptogény, ktoré prispievajú k normálnej obranyschopnosť organizmu.

Kórejskej Lingzhi (Ganoderma, reishi) garantuje spotrebiteľom vysokú kvalitu a účinnosť. Výroba spĺňa certifikáciu správnej výrobnej praxe (GMP), štandard nutný pri výrobe liečiv. Kórejskej Lingzhi Lavivant je spracované bez pesticídov, konzervačných látok, oxidu siričitého a farieb pre farbenie.

Zloženie v 1 kapsuli:

 • Prirodzená obranyschopnosť - imunitný systém
 • Normálna hladina cholesterolu v krvi
 • Normálna funkcia obehovej sústavy

Prídavné látky:

vegetariánska kapsule, polysacharidy 10% (30 mg dextrín, plnidlo)

Dávkovanie:

Užívajte 1 kapsulu denne, zapite vodou alebo čajom, ideálne ráno na lačno pre vyšší účinok. V prípade potreby možno dávkovanie zvýšiť až na 2 kapsule denne.

Balenie:

2 x 30 kapsúl + 30 kapsúl ZD ARMA - dávka na 3 mesiace

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nie je určené pre deti do 12 rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovávajte uzavreté v chlade a suchu. Chráňte pred priamym slnečným svetlom.

Produkt je tiež v sekciach

Problematiky - Cholesterol

Informacie o značke La Vivant

Značku LAVIVANT uviedli do života na konci roku 2014 tri zakladatelia - Robert a Luboš z Brna a Pilyong z juhokórejského Soulu. LAVIVANT je latinský výraz pre "dlhý život", preto aj slogan, ktorý je súčasťou názvu značky, nesie heslo "Cesta zdravia" či v angličtine "The Road to Health". Pilyong je spoluvlastníkom a manažérom rodinnej spoločnosti, ktorá spracováva ženšen s tradíciou od roku 1995 a je držiteľom niekoľkých patentov. Naše spojenie dalo vzniknúť značke LAVIVANT.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

HORE