loading

Korean Lingzhi (Ganoderma, reishi) 30 kapsúl + Korean Lingzhi Tea 50 x 3 g

Značka: La Vivant | Kód: z49890
La Vivant Korean Lingzhi (Ganoderma, reishi) 30 kapsúl + Korean Lingzhi Tea 50 x 3 g
Zľava 27%
Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Znížili sme pre vás cenu tohto produktu o 27%. Akciová ponuka platí do 31.01.2019 alebo do vypredania zásob.
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 6 mesiacov
  × Lehota na vrátenie 6 mesiacov

  6 mesiacov na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 6 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Sada Korean Lingzhi (Ganoderma, reishi) obsahuje:

Korean Lingzhi 30 kapslí

Vegetariánska kapsule Korean Lingzhi obsahuje extrudovaný prášok z extraktu huby Lingzhi, alebo ak reishi (Leskokôrka lesklá), s vysokým obsahom betaglukánov (11%).

Kórejskej Lingzhi je bohaté na adaptogény, ktoré prispievajú k normálnej obranyschopnosť organizmu.

Kórejskej Lingzhi garantuje spotrebiteľom vysokú kvalitu a účinnosť. Výroba spĺňa certifikáciu správnej výrobnej praxe (GMP), štandard nutný pri výrobe liečiv. Kórejskej Lingzhi Lavivant je spracované bez pesticídov, konzervačných látok, oxidu siričitého a farieb pre farbenie.

Dávkovanie: Užívajte 1 kapsulu denne, zapite vodou alebo čajom, ideálne ráno na lačno pre vyšší účinok. V prípade potreby možno dávkovanie zvýšiť až na 2 kapsule denne.

Balenie: 30 kapsúl - dávka na 1 mesiac

Upozornenie: Doplnok stravy. Nie je určené pre deti do 12 rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovávajte uzavreté v chlade a suchu. Chráňte pred priamym slnečným svetlom.

Korean Lingzhi Tea 50 x 3 g

Lingzhi, alebo ak reishi (Leskokôrka lesklá), je nazývaná "hubou nesmrteľnosti". Na rozdiel od kávy a iných stimulantov čaj Lingzhi nemá nežiaduce účinky a nie je návykový.

Kórejskej Lingzhi je bohaté na adaptogény, ktoré prispievajú k normálnej obranyschopnosť organizmu.

Kórejskej Lingzhi garantuje spotrebiteľom vysokú kvalitu a účinnosť. Výroba spĺňa certifikáciu správnej výrobnej praxe (GMP), štandard nutný pri výrobe liečiv. Kórejskej Lingzhi Lavivant je spracované bez pesticídov, konzervačných látok, oxidu siričitého a farieb pre farbenie.

Ako používať: Rozpustite 1 vrecúško až 3x denne v teplej alebo studenej vode a vypite.

Balenie: 50 x 3 g

Upozornenie: Venujte pozornosť zloženie v prípade, že trpíte alergiou alebo ste diabetik. V tomto prípade prosím konzultujte užívanie so svojim lekárom.

Informacie o značke La Vivant

Značku LAVIVANT uviedli do života na konci roku 2014 tri zakladatelia - Robert a Luboš z Brna a Pilyong z juhokórejského Soulu. LAVIVANT je latinský výraz pre "dlhý život", preto aj slogan, ktorý je súčasťou názvu značky, nesie heslo "Cesta zdravia" či v angličtine "The Road to Health". Pilyong je spoluvlastníkom a manažérom rodinnej spoločnosti, ktorá spracováva ženšen s tradíciou od roku 1995 a je držiteľom niekoľkých patentov. Naše spojenie dalo vzniknúť značke LAVIVANT.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

HORE