loading

Kostihoj lekársky koreň

Značka: Salvia Paradise | Kód: z54418 | Doplnok stravy
Salvia Paradise Kostihoj lekársky koreň<br /><strong>Kostival kořen</strong>
Vyberte variantu
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

100% čistý Koreň kostihoja lekárskeho ako surovina pre vonkajšie použitie.

Koreň kostihoja lekárskeho je spracovávaný v potravinárskom štandardu, avšak podľa vyhlášky č. 225/2008 Zb. nesmie byť kostihoj lekársky použitý ako potravina či doplnok stravy. Salvia Paradise ® dodáva kostihoj iba ako surovinu na vonkajšie použitie a na ďalšie spracovanie (napr. V kozmetike).

Kostihoj lekársky (lat. Symphytum officinale) je trváca bylina dorastajúca do výšky až 100 cm. Patrí do čeľade Boraginaceae - brutnákovité. Striedavé, jemne chlpaté, vajcovito kopijovité listy sú usadené na priame lodyze, ktorá sa v hornej časti bohato konárov. Kvetenstvo je sfarbené od červenkasté do fialovej farby, výnimočne sa možno stretnúť s bielou či ružovou. Kvitne od mája do júla. Rastline vyhovuje vlhkejšie prostredie s hlinitou, až ílovitú pôdou. Najčastejšie ju nachádzame u potokov i brehov riek, na mokrých lúkach či v lesoch. Predmetom zberu je koreň, ktorý sa užíva zvonka.

Vonkajšie použitie: Na kĺby a kosti.

100% -ne čistý Kostihoj lekársky (Symphytum officinale)

Upozornenie:

Surovinu na vonkajšie použitie a na ďalšie spracovanie.

Informacie o značke Salvia Paradise

Salvia Paradise sro je plne českou rodinnou firmou, ktorá spracováva aj dováža prírodné látky z celého sveta aj naše slovenské komodyty. Špecializuje sa na chemicky nezaťaženej prírodné látky, čím môže tvrdiť aj o výrobkoch z druhého konca sveta, že sú v BIO kvalite.

 

Prípravky v práškovej forme, sypané formy, porciované prírodné látky, alebo kvapky pre jednoduché užívanie.

Široká ponuka prípravky Salvia Paradise:

KONTAKT: Salvia Paradise s.r.o., Kvaň 159, 26762 Zaječov, IČ: 29143144, DIČ: CZ29143144

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


90%
Hodnotenie
90%

20.11.2019
+
HORE