loading

Kozí kolostrum dětské (balení 120 tobolek)

Značka: Betula pendula | Kód: z59001
Betula pendula Kozí kolostrum dětské (balení 120 tobolek)
Darček
Doprava zadarmo
Novinka
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Plyšák Betulka
 • Novinka
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Kozí kolostrum detské (mledzivo) je unikátny mlieku podobná tekutina produkovaná samicami cicavcov po pôrode mláďaťa. Kolostrum obsahuje množstvo rôznorodých biologicky aktívnych látok. Prípravok obsahuje kravské mledzivo zo starostlivo vybraných fariem v Českej republike s dôrazom na chov kráv v prirodzenom prostredí s možnosťou pastvy. Kolostrum sušíme unikátnou šetrnou technológiou - lyofilizáciou (vákuové vymrazovania) a balíme do kapsúl z rastlinnej celulózy. Kravské kolostrum odporúčame užívať pri nadmernej fyzickej námahe a únave. Prípravok je obzvlášť vhodný pre deti.

Zloženie v jednej kapsule:

Prídavné látky:

Obal kapsuly hydroxypropylmethylcelulóza.

Dávkovanie:

Užívajte 1 kapsulu denne, v prípade potreby až 3x3 kapsuly denne. Užívajte min. 30 min. pred jedlom, kapsuly dôkladne zapite vodou.

Balenie:

120 kapsúl

Upozornenie:

Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Ukladajte mimo dosahu detí. Pripravený nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Neprekračujte denné dávkovanie.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete ďalšie prípravky proti únave.

Informacie o značke Betula pendula

Spoločnosť Betula pendula vznikla v roku 2010. Zaoberáme sa zberom a spracovaním kozieho a kravského mledziva s dôrazom na vysokú kvalitu našich výrobkov. Naším cieľom je spracovať mledzivo v takej forme, aby boli zachované jeho pozitívne účinky na zdravie. Za dva roky sa nám podarilo vyvinúť výrobný postup, ktorý umožňuje zachovať všetky dôležité účinné látky.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


100%
Hodnotenie
15.03.2019
Kolostrum dávame dcéram (4, 6 rokov) na podporu imunity. Keďže veľmi často maródil, väčšinou len nejaká chrípka, občas aj angíny. Od tej doby, čo berú kolostrum (podľa dávkovanie 1 tabletu denne), zatiaľ nemarodily.
15.06.2017
Kozí kolostrum užívajú obaja moji synovia na zvýšenie imunity už niekoľko rokov, vždy od jesene do jari. Starší syn denne dochádza autobusom do školy vzdialenej 40 km. Mladší, astmatik, pred pár rokmi trpel neustále sa striedajúcimi zápaly priedušiek a pľúc po každej nádche. Teraz astma bez liečby, len kontroly na alergológii, za celý školský rok zameškané tak nanajvýš 3-5 dní.
05.10.2016
Kozí kolostrum zrejme naozaj imunitu zlepšuje. Dávam ho aj desaťročnému synovi.
27.09.2016
Kozí kolostrum na mňa pôsobí, nebola som prakticky už viac ako rok chorá, hoci sa pohybujem v prostredí, kde je každú chvíľu niekto chorý. V priebehu zimy som chytila ​​virózu, ale po dvoch dňoch odznela. Určite by som ho odporučila, len je bohužiaľ veľa drahé a nie každý si ho môže dovoliť.
22.08.2016
Kozie kolostrum striedame s kravským kolostrom a sme veľmi spokojní. Myslím, že naša imunita je naozaj posilnená.
HORE