loading

Kozie kolostrum 60 tob

Značka: Betula pendula | Kód: z4593 | Doplnok stravy
Betula pendula Kozie kolostrum 60 tob
Doprava zadarmo
Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Kozí kolostrum (mledzivo) je unikátny mlieku podobná tekutina produkovaná samicami cicavcov po pôrode mláďaťa. Kolostrum obsahuje množstvo rôznorodých biologicky aktívnych látok. Prípravok obsahuje kozie mledzivo zo starostlivo vybraných fariem v Českej republike s dôrazom na chov kôz v prirodzenom prostredí. Kolostrum sušíme unikátnou šetrnou technológiou lyofilizácie (vákuové vymrazovania) a balíme do kapsúl na báze celulózy. Kozí kolostrum odporúčame užívať pri nadmernej fyzickej námahe a únave. Prípravok je obzvlášť vhodný pre deti.

Kozie colostrum obsahuje v koncentrovanej forme rozmanité biologicky aktívne látky ako imunoglobulíny, laktoferín, cytokíny, vitamíny, biominerálmi, rastové faktory, špeciálne antivírusové a antibakteriálne látky, interferón a ďalšie.

Zloženie v 1 kapsule:

Prídavné látky:

HPMC kapsula (čisto rastlinný obal kapsuly z celulózy)

Dávkovanie:

Užívajte 1 kapsulu 2x denne. V prípade potreby užívajte až 5 kapsúl 3x denne minimálne pol hodiny pred jedlom.

Balenie:

60 kapsúl - dávka na 1 mesiac

Upozornenie:

Doplnok stravy. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Ukladajte mimo dosahu detí. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Skladujte v uzavretom obale na chladnom a suchom mieste, najlepšie pri teplote do 5 ° C (produkt odporúčame skladovať v chladničke). Nevystavujte nadmernému teplu ani priamemu slnečnému žiareniu.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie produkty obsahujúce kolostrum .

Informacie o značke Betula pendula

Spoločnosť Betula pendula vznikla v roku 2010. Zaoberáme sa zberom a spracovaním kozieho a kravského mledziva s dôrazom na vysokú kvalitu našich výrobkov. Naším cieľom je spracovať mledzivo v takej forme, aby boli zachované jeho pozitívne účinky na zdravie. Za dva roky sa nám podarilo vyvinúť výrobný postup, ktorý umožňuje zachovať všetky dôležité účinné látky.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


100%
Hodnotenie
15.03.2019
Kolostrum dávame dcéram (4, 6 rokov) na podporu imunity. Keďže veľmi často maródil, väčšinou len nejaká chrípka, občas aj angíny. Od tej doby, čo berú kolostrum (podľa dávkovanie 1 tabletu denne), zatiaľ nemarodily.
15.06.2017
Kozí kolostrum užívajú obaja moji synovia na zvýšenie imunity už niekoľko rokov, vždy od jesene do jari. Starší syn denne dochádza autobusom do školy vzdialenej 40 km. Mladší, astmatik, pred pár rokmi trpel neustále sa striedajúcimi zápaly priedušiek a pľúc po každej nádche. Teraz astma bez liečby, len kontroly na alergológii, za celý školský rok zameškané tak nanajvýš 3-5 dní.
05.10.2016
Kozí kolostrum zrejme naozaj imunitu zlepšuje. Dávam ho aj desaťročnému synovi.
27.09.2016
Kozí kolostrum na mňa pôsobí, nebola som prakticky už viac ako rok chorá, hoci sa pohybujem v prostredí, kde je každú chvíľu niekto chorý. V priebehu zimy som chytila ​​virózu, ale po dvoch dňoch odznela. Určite by som ho odporučila, len je bohužiaľ veľa drahé a nie každý si ho môže dovoliť.
22.08.2016
Kozie kolostrum striedame s kravským kolostrom a sme veľmi spokojní. Myslím, že naša imunita je naozaj posilnená.
HORE