loading

Knihy Krížovka života (MUDr. Josef Jonáš)

Kód produktu: z1318

Dostupnosť:nedostupné - strážiť

Do obľúbených

  • Lehota na vrátenie 1 rok × Lehota na vrátenie 1 rok

    1 rok na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
    Dostanete toľko času, koľko potrebujete. Počas 1 roka od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

  • Lekárska poradňa ZADARMO Lekárska poradňa ZADARMO
KnihyKrížovka života (MUDr. Josef Jonáš)177.19out_of_stock

Popis:

Kniha je v českom jazyku.

Krížovka života - prvá a dnes už legendárny kniha známeho autora približuje tajomstvo zdravia a choroby na základe vzťahov v čínskom pentagrame. Obsahuje veľké množstvo názorných ilustrácií.

MUDr. Josef Jonáš je jedným z najpopulárnejších autorov a zároveň vyhľadávaným praktikom celostnej medicíny. Jeho priekopnícka kniha Krížovka života patrí medzi najžiadanejšie publikácie, ktoré u nás kedy vyšli. Na základe čitateľských ohlasov pripravil jej autor toto doplnené vydanie.

 

Úryvok z úvodu:

Za hranicu dĺžky ľudského života sa pokladá sto desať až sto dvadsať rokov. Akonáhle sa začneme zaoberať touto otázkou, okamžite spozorujeme určitý rozpor. Chceme žiť, chceme byť zdraví, ale len málokto je ochotný pre to niečo urobiť. Zdá sa, že hlavný problém spočíva v našej psychike. Ľudstvo sa neriadi zákonmi, ktoré pre neho prinášajú to najlepšie. Skôr, ak to preženiem, je vláčili "temnými pudy". Ľudia sa zabíjajú v náboženských vojnách, umierajú preto, že si domov kúpili pohodlné kreslá, z ktorých sa im nechce vstávať, či rýchly automobil, trpí, pretože príroda stvorila prasaťa a ľudstvu sa podarilo objaviť gén, ktorý vie vytvoriť sadlo. Preto nie je takmer nič platné písať rady "ako na to", lebo ľudia vedia, ale nedbajú. Musela by sa zmeniť psychika človeka. Zmeniť ju, to neznamená pochopiť zákony civilizácie, ale naopak spoznať zákony prírody. Dokázať sa v sebe stretnúť s prírodou. Začleniť sa do jej poriadku, harmónia. Len tak môže človek získať dosť energie na to, aby dokázal odolávať negatívnym vplyvom ľudského vývoja.

V hre je predsa vždy dvojaký karta. Moje a protivníkovho. Čím silnejší je protivník, tým dôslednejšia a modernejšie musí byť moja hra. Tiesnia Ak nás stres, musíme v sebe vybudovať obranné bariéry. Čítal som pekné prirovnanie: "Stojíme Ak v horiacej miestnosti, nebude nám nič platné, keď budeme popisovať svoje pocity." Cez samozrejmosť takéto situácie si tak počína značná časť ľudí.

Počet strán: 184

Rozmery: 145 x 210 mm

Jazyk: český

Náš tip:

Odporúčame tiež ďalšie knihy MUDr. Josefa Jonáša:

  • Tajničky života - kniha prvá (MUDr. Josef Jonáš) ,
  • Tajničky života - kniha druhá - od praxi k teórii (MUDr. Josef Jonáš) .

Značka:

Knihy

Prezerali ste tieto produkty

  • Knihy Krížovka života (MUDr. Josef Jonáš)
1 rok na vrátenie tovaru
bez udania dôvodu
x
prvni