loading

L-karnitín 500 mg 50 tbl.

Značka: Vieste group | Kód: z42031
Vieste group L-karnitín 500 mg 50 tbl.
Vege
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegetariánske produkty

Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Karnitín je kvartérne amóniová zlúčenina a derivát aminokyselín lyzínu a metionínu. Má dôležitú úlohu v transporte mastných kyselín do mitochondrií.

L-karnitín sa podieľa na prenose mastných kyselín z cytosolu do mitochondrií, kde sú oxidované (tzv. beta-oxidácia). Mastné kyseliny s dlhým reťazcom totiž nemôžu prechádzať mitochondriálnej membránou samy o sebe. L-karnitín je

syntetizovaný v pečeni z aminokyselín lyzínu a metionínu, obzvlášť hojný je potom vo svaloch

. K syntéze je nutný askorbát - vitamín C.

Zloženie v 1 tablete:

500 mg  Acetyl L-karnitín

Prídavné látky:

mikrokryštalická celulóza, stearan horečnatý, kremík, hypromelóza 6 (poťahovacie roztok), oxid titaničitý, mastenec, hydroxypropylcelulóza, miglyol, oxid železitý

Dávkovanie:

Užívajte 1-2 tablety denne, zapite dostatočným množstvom tekutiny.

Balenie:

50 tabliet - dávka na 25-50 dní

Upozornenie:

Doplnok stravy. Výrobok neslúži ako náhrada stravy. Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte v suchu pri teplote do 25 ° C. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Neobsahuje žiadne alergény. Krajina pôvodu Veľká Británia.

Ďalšie oznámenie:

Odporúčame kombinovať s produktmi FitMe Slim & Sun 100 kapslí a FitMe Burn 200 tbl.

 

V našej ponuke nájdete aj ďalšie prípravky s karnitínom a ďalšie produkty pre kontrolu hmotnosti .

Ďalšie informácie o L-karnitínu nájdete v článku Karnitín odstraňuje tuk .

Produkt je tiež v sekciach

Čo nám legislatíva neumožňuje zaradiť

Informacie o značke Vieste group

Hlavným cieľom spoločnosti Vieste group je dodávať na trh vysoko kvalitné doplnky stravy a kozmetiku, ktoré vďaka prírodnému zloženiu, komplexnému charakteru a zodpovedajúce rozumnej cene uspokojí v starostlivosti o zdravé a dokonalé telo potreby všetkých zákazníkov.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


100%
Hodnotenie
20.04.2017
prípravky Synephrine Inulín Liquid Natural a L-Carnitin Fitness Natural som už užívala a je potrebné dodržať diétny režim + cvičenie, potom podporí úbytok váhy a dodajú energiu. Tentokrát som bohužiaľ vďaka teplům na diétu nemala silu a podľahla zmrzlinám :-) Na jeseň sa k svojmu diétnemu plánu vrátim a ďalšie výrobky si objednám.
15.02.2017
produkty Chanca Piedra , L-karnitín a bio RABANON používam na problémy so žlčníkovými kameňmi. Myslím, že mi to pomáha, lebo ním takmer všetko a nemívám problémy.
100%

23.07.2019
som spokojná
HORE