loading

Lactacyd obrúsky Femina 15 ks

Značka: Omega Pharma | Kód: z50071
Omega Pharma Lactacyd obrúsky Femina 15 ks
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Lactacyd Pharma ubrousky 15 ks
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Lactacyd obrúsky Femina sú určené na intímnu hygienu.

Hypoalergénne obrúsky Lactacyd Femina zo 100% biologicky rozložiteľného materiálu majú šetrné zloženie s alantoínom s upokojujúcimi účinkami. Ďalej obsahujú prírodný L-kyselinu mliečnu pre zachovanie vašej prirodzenej rovnováhy.

Zloženie:

Aqua, Inulín, Alpha-glukán, Oligosaccharide, triethylis citrate, Allantoin, Lactic acid, Citric acid, Sodium benzoate, peg-40 hydrogenated castor oil, Trideceth-9, Parfum, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium hydroxide

Balenie:

15 ks

Upozornenie:

Gynekologicky testované.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky pre intímnu hygienu .

Informacie o značke Omega Pharma

Omega Pharma je dynamická spoločnosť špecializovaná na vývoj, výrobu a predaj zdravotníckych pomôcok, doplnkov stravy a medikální kozmetiky na lekárenskom trhu OTC, aj v širokej distribúcii tzv. Mass-marketu. Je súčasťou nadnárodnej skupiny Omega-Pharma so sídlom v Belgicku a pôsobnosťou v 40 krajinách sveta.

Od začiatku svojho vzniku je Omega Pharma marketingovo riadenú firmou so silnou orientáciou na zákazníka, jeho potreby, požiadavky a výslednú spokojnosť. Je držiteľom niekoľkých patentov a unikátnych riešení aplikovaných do vysokej účinnosti výrobkov jednotlivých produktových radov.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE