loading

Lactacyd Oxygen Fresh - gél na intímnu hygienu 200 ml

Značka: Omega Pharma | Kód: z58201
Omega Pharma Lactacyd Oxygen Fresh - gél na intímnu hygienu 200 ml

Produkt nie je k dispozícii. .
Ďakujeme za pochopenie.

Popis:

Lactacyd Oxygen Fresh je číry veľmi osviežujúci intímny umývací gél obohatený o kyslíkové bublinky a arktické bobule pre pocit pohodlia, čistoty a sviežosti až na 12 hodín! Bublinky kyslíka zaisťujú aj príjemnú aplikáciu. Gél neobsahuje mydlo a obsahuje aj biologickú L-kyselinu mliečnu a zmes povzbudzujúcich prísad. Navodzuje pocit vyživené a sviežej pokožky a zároveň rešpektuje prirodzenú mikroflóru intímnych partií.

Lactacyd Oxygen Fresh - gél na intímnu hygienu:

  • okamžitá sviežosť,
  • dlhotrvajúci pocit pohodlia,
  • klinicky overená efektívnosť a šetrnosť,
  • pre každodenné použitie,
  • dermatologicky testované.

zloženie:

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Glycerín, trehalózy, Acrylates Crosspolymer-4, Cocamidopropyl Betaín, Lactic Acid, Rubus Articus Fruit Extract, Parfum, Menthyl lactate, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, mentol, Propylene Glycol

Ako používať:

Po použití dôkladne opláchnite vodou. V prípade podráždenia prestaňte používať.

Balenie:

200 ml

Upozornenie:

Len na vonkajšie použitie.

Informacie o značke Omega Pharma

Omega Pharma je dynamická spoločnosť špecializovaná na vývoj, výrobu a predaj zdravotníckych pomôcok, doplnkov stravy a medikální kozmetiky na lekárenskom trhu OTC, aj v širokej distribúcii tzv. Mass-marketu. Je súčasťou nadnárodnej skupiny Omega-Pharma so sídlom v Belgicku a pôsobnosťou v 40 krajinách sveta.

Od začiatku svojho vzniku je Omega Pharma marketingovo riadenú firmou so silnou orientáciou na zákazníka, jeho potreby, požiadavky a výslednú spokojnosť. Je držiteľom niekoľkých patentov a unikátnych riešení aplikovaných do vysokej účinnosti výrobkov jednotlivých produktových radov.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE