loading

Lactacyd Oxygen Fresh - gél na intímnu hygienu 200 ml

Značka: Omega Pharma | Kód: z58201
Omega Pharma Lactacyd Oxygen Fresh - gél na intímnu hygienu 200 ml
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Lactacyd Pharma ubrousky 15 ks
 • Dopravné už od 2,00 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,00 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Lactacyd Oxygen Fresh je číry veľmi osviežujúci intímny umývací gél obohatený o kyslíkové bublinky a arktické bobule pre pocit pohodlia, čistoty a sviežosti až na 12 hodín! Bublinky kyslíka zaisťujú aj príjemnú aplikáciu. Gél neobsahuje mydlo a obsahuje aj biologickú L-kyselinu mliečnu a zmes povzbudzujúcich prísad. Navodzuje pocit vyživené a sviežej pokožky a zároveň rešpektuje prirodzenú mikroflóru intímnych partií.

Lactacyd Oxygen Fresh - gél na intímnu hygienu:

 • okamžitá sviežosť,
 • dlhotrvajúci pocit pohodlia,
 • klinicky overená efektívnosť a šetrnosť,
 • pre každodenné použitie,
 • dermatologicky testované.

zloženie:

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Glycerín, trehalózy, Acrylates Crosspolymer-4, Cocamidopropyl Betaín, Lactic Acid, Rubus Articus Fruit Extract, Parfum, Menthyl lactate, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, mentol, Propylene Glycol

Ako používať:

Po použití dôkladne opláchnite vodou. V prípade podráždenia prestaňte používať.

Balenie:

200 ml

Upozornenie:

Len na vonkajšie použitie.

Informacie o značke Omega Pharma

Omega Pharma je dynamická spoločnosť špecializovaná na vývoj, výrobu a predaj zdravotníckych pomôcok, doplnkov stravy a medikální kozmetiky na lekárenskom trhu OTC, aj v širokej distribúcii tzv. Mass-marketu. Je súčasťou nadnárodnej skupiny Omega-Pharma so sídlom v Belgicku a pôsobnosťou v 40 krajinách sveta.

Od začiatku svojho vzniku je Omega Pharma marketingovo riadenú firmou so silnou orientáciou na zákazníka, jeho potreby, požiadavky a výslednú spokojnosť. Je držiteľom niekoľkých patentov a unikátnych riešení aplikovaných do vysokej účinnosti výrobkov jednotlivých produktových radov.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE