loading

Lactacyd Pharma Upokojujúci 250 ml

Značka: Omega Pharma | Kód: z7286
Omega Pharma Lactacyd Pharma Upokojujúci 250 ml

Produkt nie je k dispozícii. Vyberte si prosím iné produkty z Kvasinky.
Ďakujeme za pochopenie.

Popis:

Lactacyd Pharma Upokojujúci, ktorý je obohatený o upokojujúci výťažok z modrej sedmokrásky, pomáha zmierniť príznaky vaginálneho diskomfortu ako je podráždenie, svrbenie a začervenanie.

Lactacyd Pharma je špeciálny rad prípravkov pre každodennú intímnu hygienu obohatená o prírodné účinné zložky. L-kyselina mliečna a pH 3,5 slúži k šetrnému obnovenie prirodzenej rovnováhy a ochrany vašich intímnych partií.

 

Prípravok Lactacyd Pharma Upokojujúci je obohatený o výťažok z modrej sedmokrásky a bisabolol, ktoré sú známe pre svoje upokojujúce a protizápalové účinky.

Lactacyd Pharma Upokojujúci je určený k upokojeniu citlivej či zapálenej sliznice či ako doplnok pre liečbu vaginálnych infekcií.

Zloženie:

Aqua, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl betaine, Lactic acid, peg-200 Hydrogenated glyceryl Palmae, Coco-Glucoside, Sodium chloride, Bisabolol, Globularia alypum leaf extract, peg-7 Glyceryl cocoate, Glyceryl Oleate, Glycerín, Sodium benzoate, Parfum, Glycol distearate , peg-120 Metyl glucose dioleate, Methylisothiazolinone

Ako používať:

Prípravok naneste na intímne partie, potom dôkladne opláchnite vodou.

Balenie:

250 ml

Upozornenie:

Určené len na vonkajšie použitie. V prípade podráždenia prestaňte používať. Gynekologicky testované. Hypoalergénny.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky radu Lactacyd Pharma a ďalšie produkty na intímnu hygienu .

Informacie o značke Omega Pharma

Omega Pharma je dynamická spoločnosť špecializovaná na vývoj, výrobu a predaj zdravotníckych pomôcok, doplnkov stravy a medikální kozmetiky na lekárenskom trhu OTC, aj v širokej distribúcii tzv. Mass-marketu. Je súčasťou nadnárodnej skupiny Omega-Pharma so sídlom v Belgicku a pôsobnosťou v 40 krajinách sveta.

Od začiatku svojho vzniku je Omega Pharma marketingovo riadenú firmou so silnou orientáciou na zákazníka, jeho potreby, požiadavky a výslednú spokojnosť. Je držiteľom niekoľkých patentov a unikátnych riešení aplikovaných do vysokej účinnosti výrobkov jednotlivých produktových radov.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE