loading

Lady-Comp - prirodzená antikoncepcia

Značka: NaturComp | Kód: z5147
NaturComp Lady-Comp - prirodzená antikoncepcia
Doprava zadarmo
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Lady-Comp je inteligentný minipočítač slúžiace k prirodzenej kontrole počatia pomocou merania rannej telesnej teploty v ústach. Meranie

je jednoduché, presné, rýchle a spoľahlivé.

Ak chcete úplne prirodzeným spôsobom predchádzať počatia alebo naopak optimálne naplánovať vaše tehotenstvo bez zásahu akýchkoľvek hormonálnych preparátov, je pre vás Lady-Comp úplne jasnou voľbou.

Lady-Comp sa zoznámi s vaším individuálnym cyklom a spoľahlivo určí vašu plodnosť pre najbližších 24 hodín. Bezpečne a spoľahlivo tak zistíte svoje plodné a neplodné dni počas 60 sekúnd, bez toho aby ste zaťažovali svoje telo akýmikoľvek vedľajšími účinkami.

Lady-Comp bol skonštruovaný tímom gynekológov, programátorov a inžinierov na základe najnovších poznatkov z oblasti prirodzeného plánovania rodiny a veľkého množstva štatistických dát pochádzajúcich z klinických výskumov za posledných 25 rokov.

Ako Lady-Comp funguje?

Lady-Comp meria bazálnu teplotu v ústach s presnosťou na stotiny stupňa Celzia. Tieto dáta spoločne s informáciou o menštruácii uchováva a porovnáva so štatistickými údajmi viac ako 1 milióna cyklov. Namerané teploty sú vyhodnotené počítačom a poskytnú vám výsledok v tej najjednoduchšej možnej podobe: zelené svetlo znamená neplodné dni, červené svetlo dni plodné, žlté svetlo fázy učenia (neistota). A na tieto údaje sa môžete spoľahnúť už od prvého dňa! Spoľahlivosť v určení plodných a neplodných dní je 99,3% (Pearl Index 0,7). Lady-Comp správne vyhodnocuje aj komplikované a nepravidelné cykly, identifikuje a eliminuje nepravdepodobná meranie teploty (napr. horúčka).

V prístroji je uložený celkový počet meraných cyklov, priemerná dĺžka jedného cyklu, priemerné navýšenie teploty v cykle, priemerný počet dní so zvýšenou teplotou, počet anovulačných cyklov, rozsah ovulácie v plus mínus dňoch. Tieto dáta si môžete prezerať priamo v prístroji alebo požiadať distribútora o ich vytlačenie.

Ukazovateľ tehotenstva u Lady-Comp:

Lady-Comp ukazuje pravdepodobné tehotenstvo od 15. dňa po možnom oplodnení súčasne blikajúcim červeným, žltým a zeleným svetlom. Tehotenstvo je potvrdené od 18.

dňa po počatí pomocou súčasne svietiaceho červeného, žltého a zeleného svetla.

Lady-Comp:

 • možnosť náhľad plodnosti v minulosti, súčasnosti aj prognóza do budúcnosti,
 • možnosť zapisovať osobné údaje,
 • možnosť stiahnutia a tlače dát,
 • pracuje s nabíjacími akumulátormi AAA,
 • možnosť update Lady-Comp na Lady-Comp baby.

Lady-Comp je vhodný aj pre:

 • ženy pracujúce na smeny,
 • ženy s nepravidelným menštruačným cyklom,
 • ženy s malými deťmi (nočné vstávanie),
 • ženy, ktoré často cestujú.

Tabuľka porovnaní prístrojov Natu rComp :

Natu rComp "src =" https://www.vivantis.cz/soubory/prozdravi.cz/obrazky/tabulka_naturcomp-1.jpg "alt =" Tabuľka porovnaní prístrojov Natu rComp "width =" 580 "height =" 1029 "/ >

mgr

. Margit Slimáková, Ph.D.. odporúča:

Technické parametre:

 • rozmery prístroja: priemer 9 cm, výška cca 2,7 cm,
 • hmotnosť prístroja: 130 g vrátane batérií,
 • prístroj funguje na 2 AAA akumulátory alebo batérie.

Ako používať:

Denné spoľahlivé meranie teploty je podstatou fungovania počítača. Čím pravidelnejšie a dlhšie budete teplotu merať, tým rýchlejšie prístroj porozumie vášmu osobnému cyklu. Lady-Comp vzbudí pomocou signálu. Stlačením akéhokoľvek tlačidla signál zastavíte. Symbol teplomeru svieti a prístroj je pripravený na meranie. Zasuňte teplomer pod jazyk, dozadu vpravo alebo vľavo od uzdičky a zavrite ústa. Pre začatie merania teploty stlačte ktorékoľvek tlačidlo. Teplomer bliká. Meranie teploty trvá asi 60 sekúnd. Na displeji sa objavujú práve merané hodnoty od 34,50 do 41,00 ° C. Ukončenie merania sa ohlási signálom a nameraná teplota sa objaví na displeji.

 

Prístroj vypočítava priebeh ďalšieho cyklu a tým aj plodnosť na podklade predchádzajúcich dát. Zvýšenie teploty spôsobené nachladnutím, horúčkou, nedostatkom spánku, nadmernou konzumáciou alkoholu a / alebo konzumáciou liekov ovplyvňujúcich teplotu nie je prirodzené a počítače ho vyhodnotí ako "abnormálne". Všeobecne odporúčame pri horúčke, užívaní termických liekov alebo po "búrlivých nociach" vynechať ranné meranie teploty a nedodávať tak počítaču abnormálne hodnoty.

Balenie:

 • inteligentný počítač Lady-Comp s teplotným senzorom,
 • 2 AAA akumulátory,
 • cestovná taštička,
 • návod na použitie v slovenskom jazyku,
 • USB kábel na sťahovanie dát.

Upozornenie:

Prístroj Lady Comp bol klinicky testovaný. Krajina pôvodu Nemecko.

Náš tip:

Pre podporu počatia odporúčame prípravok Be Parents 90 tbl.

 

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prístroje značky NaturComp .

V prípade otázok môžete využiť našu poradňu .

Ktorý prístroj je pre mňa vhodnejší: Lady Comp - Baby alebo Lady-Comp?

Lady Comp - Baby bol vyvinutý špeciálne pre páry, ktoré si želajú mať deti. Počítač je vybavený mnohými doplnkovými funkciami, ktoré zvyšujú možnosť otehotnenia. Lady-Comp je určený predovšetkým k ochrane pred neplánovaným tehotenstvom. Oba počítače spoľahlivo ukazujú plodné a neplodné dni, môžu byť preto použité ako k plánovaniu počatia, tak aj k ochrane pred nežiaducim otehotnením. V prípade, že sa rozhodnete pre zakúpenie Lady-Comp a neskôr si budete priať otehotnieť, je možné pôvodný prístroj doplniť o program Lady Comp - Baby.

Ďalšie informácie o produkte Lady-Comp nájdete v článku Hormóny a zdravie .

Informacie o značke NaturComp

Spoločnosť NaturComp zastupuje na českom a slovenskom trhu nemeckého výrobcu vo svete celkom ojedinelých minipocítacov určených pre prirodzené plánovanie rodiny. Okrem predaja ponúka NaturComp aj poradenstvo a prípravu článkov týkajúcich sa otázok antikoncepcie a neplodnosti. Vo vedení spoločnosti sú odborníci farmaceutického, elektrotechnického a obchodného vzdelania.

Cieľom spoločnosti NaturComp je dodať na trh vysoko kvalitné, spoľahlivé a pritom prirodzené prostriedky pre plánovanie počatia, ktorých ponuka je podporená kvalifikovaným poradenstvom. Všetky zdravotné prístroje sú schválené Ministerstvom zdravotníctva SR a majú Dekra certifikátmi Európskej únie.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


100%
Hodnotenie
03.12.2013

Lady-Comp je zaujímavá novinka na trhu. Verím, že s ním budem spokojná ako iné používateľky. Páči sa mi, že nemusím myslieť na tabletky. Produkt som už odporučila, pretože si myslím, že by sa mal "dostať" viac na verejnosť.

01.11.2009

Lady-Comp používam viac ako 2 roky a doteraz nesklamal. Nikdy nie som vystresovaná z neplánovaného tehotenstva, pretože viem, kedy dochádza k ovulácii. Je skvelé mať vec, ktoré možno dôverovať.

01.11.2009

Lady-Comp používam od roku 2006. Toho roku som sa vydávala a začala sexuálny život. Predtým som nič užívať nepotrebovala. Pre Lady-Comp som sa rozhodla po prečítaniu mnohých hororových skúseností s hormonálnou antikoncepciou. Lady-Comp milujem a už som o jeho zakúpení presvedčila aj moju najlepšiu kamarátku. Používanie Lady-Comp znamená nula stresu a žiadne starosti. Nemusím sa obávať neplánovaného tehotenstva pri každej oneskorené menštruáciu, viem že Lady-Comp mi dá všetko včas vedieť. Milujem túto možnosť. Vyskúšajte tiež. Je hoden každej koruny.

01.11.2009

Som šťastná, že som po 2 rokoch piluliek ukončila ich užívania. Teraz, od roku 2006 používam Lady-Comp a skutočne sa cítim báječne, dozvedela som sa veľa o svojom tele a rozumiem, čo mi prejavy tela hovoria.

01.11.2009

Úspešne používam Lady-Comp 14 mesiacov a všetko bezchybne funguje. Po dlhú dobu som sa neodvážila nikomu o prístroji povedať, ale teraz, po viac ako roku používania, si dovolím podeliť sa o moje dobré skúsenosti. Lady-Comp funguje! Ak premýšľate či kúpiť alebo nie, ja Lady-Comp určite odporúčam. Prístroj sa v mojom manželstve skvele osvedčil a je úplne jasne bez zdravotných rizík, ktoré sú spojené s hormónmi. Navyše pre mňa, čoby veriaceho človeka, je to rovnako morálne možnosť ako prirodzené plánovanie, ktoré navyše Lady-Comp presahuje.

HORE