loading

Lahôdkové droždie 150 g

Značka: Country Life | Kód: z43123
Country Life Lahôdkové droždie 150 g
Vege
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegetariánske produkty

Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Certifikát
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Lahôdkové droždie obsahuje veľmi kvalitné bielkoviny, vitamíny skupiny B, minerálne látky, stopové prvky, nukleotidy, voľné aminokyseliny, preto sa používajú na zvýšenie biologickej hodnoty jedla.

Lahôdkové droždie pridá jedlám plnú a výraznú chuť. Je vynikajúcim pomocníkom pri vegetariánskom varení.

Zloženie:

sušené kvasnice

Ako používať:

Používa sa ako ochucovadlo do polievok, omáčok, nátierok, šalátov.

Upozornenie:

Skladujte pri teplote do 20 ° C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70 %. Balené na linke, ktorá spracováva aj lepkové obilniny. Nemá Kvasice účinok. Nevhodné pre pekárske účely.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie produkty zdravej výživy.

Informacie o značke Country Life

Spoločnosť COUNTRY LIFE s. r. o, bola založená na jar v roku 1991 a bola prvá, kto priniesol biopotraviny na slovenský trh. Od začiatku sme chceli pozerať na zdravý životný štýl komplexne. Prevádzkujeme sieť obchodov zdravej výživy, vegetariánske reštaurácie a bistrá, ekologickú farmu, biopekáreň, on-line obchod a veľkoobchod s uceleným sortimentom bioproduktov a produktov zdravej stravy, vrátane prírodnej kozmetiky, ekologických čistiacich a pracích prostriedkov.

Prehliadnite si certifikát značky Country Life.
Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


70%
Hodnotenie
10.03.2019
Som nadmieru spokojná.
28.08.2017
lahôdkové droždie už kupujem asi tretíkrát, som s ním veľmi spokojná. Dávam ho do jedál. pohánkovú múku tiež používam na pečenie.
21.06.2017
Lahôdkové droždie je výborné. Používam ho dávno. Osobne poslednou dobou vôbec nesolíme. Pridaním lahôdkového droždie napr. Do hydinového vývaru so zeleninou a treba kurkumou polievka získa výbornú chuť, vďaka ktorej tento vývar (vrátane mäsa) zjedia aj osoby, ktoré soľou. Navyše sa zvýši biologická hodnota jedla (bielkoviny, vitamíny B ...). Je však potrebné počítať s tým, že vývar už nebude úplne číry. Pridávam ho i do iných jedál.
20.06.2017
S lahôdkovým droždím som veľmi spokojný, vyrovnali sa lepšie výkyvy náladové lability. Lepšia nervová odolnosť na bežný stres, dobrá nálada celkom stabilný, vyrovnaná hladina imunity, opar nemá šancu,
len plynatosti je nadmieru, avšak v individuálnom štýle života bez ťažkostí. Zlepšená činnosť pečene, ktorá je zaťažená lieky, zmizli kožné prejavy - lúpanie kože na prstoch rúk. Dodanie B vitamínov na nervové posilnenie je splnené.
eva
70%

16.12.2019
este som nevyskusala
HORE