loading

Laktobacily Complex s fruktooligosacharidy 30 tob. + 12 tob. ZD ARMA

Značka: Walmark | Kód: z55791 | Doplnok stravy
Walmark Laktobacily Complex s fruktooligosacharidy 30 tob. + 12 tob. ZD ARMA
Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Certifikát
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Laktobacily Complex s fruktooligosacharidy obsahujú vysoko kvalitné vyváženú kombináciu laktobacilov a bifidobaktérií obohatenú o fruktooligosacharidy. Predstavujú ideálnu starostlivosť o črevnú mikroflóru pre celú rodinu (pre deti od 3 rokov) predovšetkým počas cestovania. 8 druhov baktérií vo veľmi vysokom množstve 15,6 miliárd v maximálnej dennej dávke.

Denná dávka obsahuje: množstvo / 1 tob.
Baktérie max. Obsah: 5,2 mld. CFU *
• Lactobacillus acidophilus 48 mld. CFU
• Lactobacillus rhamnosus 0,52 mld. CFU
• Bifidobacterium infantis 0,52 mld. CFU
• Lactobacillus plantarum 0,31 mld. CFU
• Lactobacillus casei 0,26 mld. CFU
• Bifidobacterium longum 0,05 mld. CFU
• Streptococcus thermophilus 0,04 mld. CFU
• Bifidobacterium breve 0,01 mld. CFU
* CFU = počet živých mikroorganizmov (Colony Forming Unit)

Zloženie v 1 tobolke:

100 mg  fruktooligosacharidy

prídavné látky:

maltodextrín, želatína, baktérie (obsahuje: mliečne a sójové zložky), stabilizátor (stearát horečnatý), antioxidant: kyselina askorbová

dávkovanie:

Užívajte 1-3 tobolky denne, s jedlom alebo 30 minút po jedle, najlepšie ráno.

 

Dlhodobo užívajte 1-2 kapsuly denne, 3 kapsuly v prípade potreby.

balenie:

30 toboliek + 12 kapsúl ZD ARMA - dávka na 14-42 dní

Upozornenie:

Doplnok stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Skladujte v suchu a tme, pri izbovej teplote 20 ºC alebo nižšej.

Informacie o značke Walmark

WALMARK patrí medzi subjekty, ktoré sa už niekoľko rokov významnou mierou podieľajú na budovaní trhu s doplnkami stravy. Úspechy, ktoré dosiahli doma aj v zahraničí sú podložené cieľavedomosťou, tvrdou prácou, ale aj potrebnou dávkou šťastia. Firemná kultúra postavená na pevných morálnych princípoch, spolu s lojalitou zamestnancov urobili z Walmarku spoľahlivého a osvedčeného partnera. WALMARK je dôkazom toho, že aj v dnešnom globalizovanom svete môže vzniknúť firma, ktorá sa bez zahraničného kapitálu a cudzieho know-how dokáže presadiť v tak náročnom odbore, akým je farmaceutická výroba. Poznanie, že je možné prísť s nápadom, realizovať ho a uspieť, je pre WALMARK inšpiráciou a výzvou k ďalšej práci. Firma Walmark, as. spĺňa požiadavky zákona o liečive a vyhlášky SVP pre výrobu a distribúciu liečiv v Českej republike a preukázala funkčnosť zavedeného systému Správnej výrobnej praxe (GMP) .

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

HORE