loading

Lancelot 90 tabliet

Značka: Akuna | Kód: z59746 | Doplnok stravy
Akuna Lancelot 90 tabliet
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Certifikát
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Lancelot je doplnok stravy vhodný pre všetky vekové kategórie. Jeho účinky obzvlášť ocenia tí, ktorým vďaka prirodzenému vývoju (starnutie) začínajú ubúdať sily a energie, rýchlejšie sa unaví a v prípade ktorých sa znižuje tiež funkčnosť niektorých orgánov. Povzbudiť dokáže ale aj tých, ktorí sú naopak na vrchole síl, ale ich práca je natoľko psychicky a fyzicky vyčerpávajúce a stresujúce, že tento energetický výdaj musí kompenzovať dodaním zložiek, ktoré sú obsiahnuté v Lancelot.

Zloženie:

L-arginín, hydroxypropylmethylcelulózové kapsule (Vcaps®), maltodextrín, L-citrulín malát, extrakt Schisandra chinensis (2% schisandrinů), glukonát zinočnatý, extrakt z amerického ženšenu (5% ginsenoidov), extrakt z guarany (10% kofeínu, farbivo karamel ), DL-a-tokoferyl-acetát (vitamín E), extrakt Saw palmetto (45% voľných mastných kyselín, kremičitan vápenatý, fosforečnan vápenatý, maltodextrín, oxid kremičitý), extrakt Gingko biloba (24% flavónov).

Dávkovanie:

Užívajte 3x denne 1 kapsula po jedle, neprekračovať odporúčané dávkovanie.

Balenie:

90 tabliet

Upozornenie:

Doplnok stravy. Kapsule sú určené na prehltnutie, zapiť dostatočným množstvom vody, nie sú vhodné alkoholické a mliečne nápoje. Nehrýzť, po otvorení výrobok skladovať pri teplote do 25 ° C a spotrebovať do 3 mesiacov.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete ďalšie prípravky proti vyčerpaniu.

Informacie o značke Akuna

AKUNA využíva najnovších poznatkov modernej vedy, vlastných znalostí v odbore naturopatia, výskumu účinkov bylín, výroby až po samotnú distribúciu. Prináša na svetový trh bylinných produktov širokú škálu doplnkov stravy a služieb z odboru wellness tej najvyššej kvality a účinnosti. Moderné riešenie, vlastné certifikovaný výrobný závod, profesionálny tím odborníkov a ľahká dostupnosť ucelenej rady doplnkov stravy na bylinnej báze posúva spoločnosť AKUNA do kategórie lídrov v odbore prevencia a posilňovanie imunitného systému ľudského organizmu. Spoločnosť dodržiava postupy Správnej výrobnej praxe (GMP) .

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

HORE