loading

Láska (Ing. Zdeňka Jordánová)

Značka: Knihy | Kód: z2676
Knihy Láska (Ing. Zdeňka Jordánová)
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Kniha je v českom jazyku.

Láska v každom z nás! Len na nás záleží, koľko jej v živote máme. Stojí to ale trochu práce ... Aké? No, predsa na sebe samých. Nastal čas zmien. Po prečítaní tejto knihy už nikdy nebudete rovnakí! Aj keby ste sa snažili zabudnúť, rovnako vás "to" jedného dňa zase vyburcuje a znovu vás "to" bude nútiť premýšľať o svojom živote.

Ing. Zdeňka Jordánová miluje príbehy, pretože jej pomáhajú spoznávať súvislosti. Príbehy vyriešené aj nevyriešené, pretože vesmírne zákonitosti v nich určujú pravidlá hry pre náš život. Čím viac porozumieme týmto zákonitostiam, tým viac sa môžeme prejaviť a vytvoriť si život podľa svojich predstáv. Autorka pracuje prostredníctvom svojej poradne a organizuje vzdelávacie kurzy.

 

Úryvok z úvodu:

Všetci stále na "niečo" čakáme, myslíme si, že jedného dňa to "niečo" príde, že sa "niečo" stane. Od určitého veku ale zistíme, že čakáme márne a pozorujeme ambície tých mladších s blahosklonným nadhľadom a vedieme reči ... Prestaneme sa "hnať" - a dokážeme si užívať čas, ktorý nám ešte zostáva. Vyzerá to, že sme "pochopili" ...

Pochopili, ale čo? To, že vlastne o nič nejde, že všetci rovnako umrú a ich ideály zostanú nenaplnené a únava je donúti zastaviť sa a začať sa radovať z toho, že ráno znovu vyšlo slnko, že spievajú vtáky a kvitnú kvety. Veď o čo vlastne ide? Nie je predsa kam sa hnať. Vyzerá to múdro ... (...)

Sme všetci chorí! Už vás počujem, viem, že sa vám to nepáči - nebojte sa, všetko vysvetlím. Všetci sme chorí nedostatkom lásky! Lásky? Áno, lásky! Všetko naše snaženie smeruje len k jedinému, získať lásku!

Počet strán: 127

Rozmery: 110 x 170 mm

Väzba: viazaná

Jazyk: český

Informacie o značke Knihy

Pod značkou KNIHY nájdete všetky knihy, ktoré máme v ponuke.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


100%
Hodnotenie
02.09.2016
Pre mňa bola kniha Láska prínosná. Uvedomila som si, ako niektoré veci fungujú a ako sa snažíme druhým zavďačiť a máme neustály pocit nedostatku lásky. To uvedomenie ma docela posunulo na mojej ceste. Cesta - sebepřijímání sa - je pre mňa ťažká, ale užitočná a asi nikdy nekončí. Učiť sa dať si pozornosť a nechcieť ju od druhých.
22.09.2014

S knihami Cesta stáročiami , Spratek aneb "Bude to podľa mňa" , Súvislosti , Poznaj svoj cieľ , Ja riadim , Moje peniaze a Láska som veľmi spokojná. Niektoré knihy som darovala práve pre obohatenie a vlastné náhľad do samého seba. Autorka výstižne opisuje, na čo sme už treba sami prišli, a potrebujeme to len pripomenúť, dáva veci do logických súvislostí. Jej knihy by mal mať v knižnici každý.

20.05.2014

S knihami Poznaj svoj cieľ a Láska som veľmi spokojná.

04.02.2014

Všetky zakúpené knihy - Spratek aneb "Bude to podľa mňa" , Muž alebo žena? , Súvislosti , Moje peniaze , Láska a Tvoje dieťa ako šanca pre teba som prečítala a som nadšená. Kto hľadá odpovede a súvislosti, kto sa nechce vyhovárať na nepriazeň osudu, kto si chce život užívať a nie ho len prežívať, tak pre toho sú tieto knihy. Mal by si ich prečítať každý, ale bohužiaľ nie každý je schopný priznať, že je niečo zle s ním a nie s ostatnými. Ja knihy prečítala jedným dychom a sú obrovskou výzvou sa niekam posunúť, pre všetky !!!

30.10.2012

Knihy Ja riadim , Láska , Moje peniaze , Muž alebo žena? , Súvislosti a Cesta stáročiami sú veľmi dobré, môžem ich všetkým vrelo odporučiť. Som veľmi spokojná.

HORE