loading

Látková vložka s vkladacou vložkou (M)

Značka: LadyPad | Kód: z53703
LadyPad Látková vložka s vkladacou vložkou (M)
Vyberte variantu
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,00 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,00 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Látková vložka s vkladacou vložkou (M) je nepriepustná vložka vyrobená z BIO bambusu a BIO bavlny, ktorá je ideálna pre použitie cez deň.

Látková vložka s vkladacou vložkou je vhodná predovšetkým pre ženy s alergiami alebo citlivosťou na chemické látky. Je mimoriadne savá, priedušná, mäkká, opakovane použiteľná a prateľná. Použité materiály sú testované na škodlivé látky. Vložka sa skladá z dvoch častí. Vonkajšia vložka je s krídelkami, ktoré sa zapínajú na patentky. Vnútorné (vkladacie) vložka, ktorej súčasťou je nepriepustná vrstva, sa vkladá do vonkajšej vložky. Počas dňa si teda môžete vymieňať iba vkladacie vložku. Vnútorné vkladacie vložky nie sú určené na nosenie bez vonkajšieho puzdra.

Hlavné výhody:

 • látkové vložky zamedzujú premnoženie baktérií,
 • nevytvárajú žiadny nepríjemný zápach,
 • sú ekologickejšie,
 • sú ekonomickejšie.

Látková vložka môže pri dodržiavaní pokynov na etikete vydržať 3-5 rokov.

Zloženie:

70% BIO bambus, 30% certifikovaná BIO bavlna, nepriepustná vrstva polyuretán. Použité materiály sú testované na škodlivé látky podľa normy Oeko-Tex Standard 100.

Ako používať:

Vložky môžete prať v ruke i práčke do 60 stupňov. Pred použitím svoju novú vložku LadyPad vyperte. Na pranie používajte výhradne ekologicky šetrné prípravky a nepoužívajte aviváž. Tá totiž ničí bambusové vlákna a skracuje dobu životnosti vložiek. Pre ochranu vložky pri praní použite vrecúško na spodnú bielizeň.

Balenie:

1 ks - 240 x 190 mm

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky na menštruáciu .

Informacie o značke LadyPad

KONTAKT: Econea sro, Plzeňská 157/98, Košíře, Praha 5 150 00.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE