loading

LAVIVANT Instantný čaj z kórejského ženšenu 20 ks

Značka: La Vivant | Kód: z53352
La Vivant LAVIVANT Instantný čaj z kórejského ženšenu 20 ks
Vege
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegetariánske produkty

Vegán
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegánske produkty

Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,60 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,60 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Instantný čaj z kórejského ženšenu po zaliatí horúcou vodou dodá telu potrebnú energiu. Na rozdiel od kávy a iných stimulantov navyše nemá nežiaduce účinky a nie je návykový. Je preto ideálny do práce alebo ako darček pre vašich blízkych. Jednotlivé sáčky sme totiž zabalili do krásnej drevenej krabičky.

V každom sáčku sa skrývajú 3 gramy 100% čistého kvalitného kórejského ženšenu s obsahom saponínov 80mg / g, ktorý po zaliatí horúcou vodou dodá telu potrebnú energiu. Na rozdiel od kávy a iných stimulantov navyše nemá nežiaduce účinky a nie je návykový. Je preto ideálny do práce alebo ako darček pre vašich blízkych. Domáce spracovanie ženšenu nie je tak efektívne, ako je to u iných rastlín. Jednoducho nestačí kúpiť koreň, povariť a vylúhovať. Tak to proste u ženšenu nefunguje. Preto je jediné účinné spracovanie ženšenu na tzv. extrakt. Po spracovaní možno využiť samotný extrakt, alebo je tu možnosť úpravy extraktu do granulované liekovej formy. V niektorých nemenovaných granulovaných prípravkoch sa totiž preukázalo, že výrobcovia (možno aj cielene) zabudli pridať samotný extrakt, ktorý je účinnou látkou produktu. A u iných prípravkov naopak výrobcovia primiešali príliš veľa éčok typu farbív, aróma, konzervantov ...

Granulát v Ženšenový čaji LAVIVANT obsahuje len spracovaný 100% extrakt z kórejského šesťročného ženšenu a čistú glukózu. Neobsahuje žiadne iné pomocné látky, farbivá, arómy, éčka, lepok či iné prímesi. Teda je to čistý prírodný produkt. Práve vďaka glukóze, ktorá tu zastáva len funkciu pomocné látky, a síce prirodzeného konzervačnej látky, je možné využiť praktické výhody granulátu. Každý sáčok je vyrobený s vyváženým obsahom ženšenu tak, aby ste pri odporúčanom užití 3 x denne získali do tela odporúčanú dennú dávku ženšenu.

Kedy kórejský ženšen pomáha:

 • celkovo posilňuje organizmus,
 • podporuje vitalitu, dodáva energiu,
 • pôsobí proti únave,
 • posilňuje funkciu imunitného systému,
 • podporuje krvný obeh a činnosť mozgu.

Zloženie:

 • Normálna hladina glukózy v krvi
 • Prirodzená obranyschopnosť - imunitný systém
 • antioxidant
 • sexuálne zdravie
 • vitalita
 • Duševný stav a výkon koncentrácie, koordinácie, stres
 • Fyzický výkon a stav - kyselina mliečna
 • erekcia
 • Únava, Pamäť, Slabosť - vyčerpanie
 • krvný obeh
 • Kognitívna a duševná výkonnosť
2700 mg  glukóza

Dávkovanie:

Rozpustite 1 sáčok až 3x denne v teplej alebo studenej vode a vypite.

Balenie:

3 gx 20 vrecúšok

Upozornenie:

Venujte pozornosť zloženie v prípade, že trpíte alergiou alebo ste diabetik. V tomto prípade prosím konzultujte užívanie so svojim lekárom.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky sa ženšenom .

 

Ďalšie informácie o produkte LAVIVANT Instantné čaj z kórejského ženšenu nájdete v článku Ženšen zo Soulu je nadchol, v Česku ho však nezohnali. Začali ho sami dovážať .

Informacie o značke La Vivant

Značku LAVIVANT uviedli do života na konci roku 2014 tri zakladatelia - Robert a Luboš z Brna a Pilyong z juhokórejského Soulu. LAVIVANT je latinský výraz pre "dlhý život", preto aj slogan, ktorý je súčasťou názvu značky, nesie heslo "Cesta zdravia" či v angličtine "The Road to Health". Pilyong je spoluvlastníkom a manažérom rodinnej spoločnosti, ktorá spracováva ženšen s tradíciou od roku 1995 a je držiteľom niekoľkých patentov. Naše spojenie dalo vzniknúť značke LAVIVANT.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


90%
Hodnotenie
10.03.2019
Používam každý deň, jeden sáčok, na vitalitu a energiu. Veľa mi pomáha pri skorom rannom vstávaní, keď týždeň nepoužívam, tak sa mi proste nevstává tak dobre. A k tomu dobre chutí, a tak nejako mám po ňom lepšiu náladu. Kávu už nepijem.
22.12.2017
Lavivant kórejský ženšen užívam pravidelne už 3 roky, prvú dávku som si priviezla priamo z Kórey, a preto som rada, že som našla lokálny zdroj pravého kórejského ženšenu, ktorý mi veľmi pomáha s mojím ochorením obličiek.
80%

21.01.2020
ešte som ho neuživala momentalne
100%

21.01.2020
je to lahodný nápoj ako teplý, tak aj studený
100%

21.01.2020
ENERGIA PRE PRACUJUCICH
HORE