loading

Lecitín 3x silnejší 100 kapsúl

Značka: Vetrisol | Kód: z2628 | Doplnok stravy
Vetrisol Lecitín 3x silnejší 100 kapsúl
Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Lecitín 3x silnejšie obsahuje účinné látky, ktoré sú 3x koncentrovanejšie než u bežných lecitínov.

Lecitín býva označovaný ako "potrava pre mozog". Podieľa sa na mentálnych a nervových procesoch. Hlavná zložka lecitínu cholín je v tele premieňa na acetylcholín, čo je látka, ktorá prenáša nervové impulzy. S vekom sa zvyšuje nedostatok acetylcholínu.

Lecitín sa podieľa na udržiavaní normálnej hladiny cholesterolu. Rozpúšťa ho na tak malé čiastočky, že môžu prechádzať bez upchávania aj najjemnejšími cievami.

Lecitín zo sójových bôbov obsahuje:

 • 540 mg phosphatidyl cholín,
 • 156 mg phosphatidyl etanolamín,
 • 120 mg phosphatidyl inositol.

Zloženie v 1 kapsuli:

1200 mg  Sójový lecitín

Prídavné látky:

želatína živočíšneho pôvodu (obal kapsule)

Dávkovanie:

Užívajte 1-2 kapsule denne s jedlom. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu 2-3 mesiacov.

Balenie:

100 kapsúl - dávka na 1,5-3 mesiace

Upozornenie:

Doplnok stravy. V priebehu tehotenstva, kojenia a užívania predpísaných liekov konzultujte s lekárom. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov. Vyrobené bez konzervačných látok, umelých farbív, príchutí, vôní, kvasníc, mlieka, vajíčok, kukurica, pšenica, cukru, soli, lepku, škrobu. Vhodné pre celiakov, diabetikov.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež Super Lecitín + E 100 tob. a ďalšie prípravky s lecitínom .

Produkt je tiež v sekciach

Čo nám legislatíva neumožňuje zaradiť

Informacie o značke Vetrisol

Misia spoločnosti VETRISOL - vnášať Vitalitu do života - je výrazom snahy porozumieť životu spotrebiteľov v dvadsiatom prvom storočí a ich potrebám pomôcť tak, aby zákazníci lepšie vyzerali, lepšie sa cítili a mali viac zo života. Spoločnosť Vetrisol bola založená v roku 2006. Špecializuje sa na vývoj, výrobu a predaj doplnkov stravy a veterinárnych prípravkov spĺňajúce kritériá najvyššej kvality, účinnosti a cenovej dostupnosti. VETRISOL sro. disponuje tímom odborníkov, ktorí pracujú v odbore desiatky rokov a majú skúsenosti s výrobou ako v ČR tak v zahraničí.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


87%
Hodnotenie
22.06.2017
S produktom Lecitín 3x silnejším som spokojná, pretože sa domnievam, že sa mi zlepšila pamäť, lebo si pamätám hravo čísla výrobkov, ktoré naťukávám do pokladne v obchode, kde pracujem od dôchodku už 11 rokov. Ďalej sa mi znížil cholesterol z hodnoty 6 na 4,5. Je pravdou, že som tiež zmenila stravovanie, pridala som 5 porcií zeleniny alebo ovocia denne a prevádzkujem časté intenzívne prechádzky. Cítim sa veľmi dobre a svieži. Viem, že Lecitín napomáha tráveniu tukov v tenkom čreve az lekárskeho hľadiska by som sa rada dozvedela ďalšie účinky tohto výrobku od vašich lekárov, nielen z obalu výrobku.
20.06.2017
Áno, myslím, že mi prípravok Lecitín 3x silnejšie pomáha viac sa sústrediť a pamäť je bystrejší.
05.10.2016
Vaše produkty Lecitín 3x silnejšie a DMAE som dobrala a mám v úmysle objednať ďalšie. Mám sama na sebe pocit lepšieho sústredenia v práci aj v škole (bude mi 45 rokov a dodělávám si titul DiS). Určite mám pocit lepší nálady, menej vecí ma dokáže rozčúliť a cítim sa celkovo spokojnejší a vyrovnanejší. Neviem, či tieto produkty mali alebo majú nejaký vplyv na testy krvi, ale podľa lekárky sa mi zlepšili nejaké hodnoty - liečim sa so zhoršenou funkciou štítnej žľazy.
19.09.2016
Produkt Lecitín 3x silnejšie som si vo vašom obchode zakúpila na základe odporúčania mojej kaderníčky, ktorá mala problémy s cholestelorem. Jej lekárka jej predpísala lieky, ktoré by jej na druhej strane skôr ublížili, ako pomohli. Takže na odporúčanie Lekárnici začala užívať tento Lecitín a veľmi si ho pochvaľovala. Prestala byť unavená, podstatne sa jej zlepšili vlasy, dokonca sa jej upravila tiež váha smerom dole a to pri rovnakom štýle života, ako pred užívaním tohto produktu. Zatiaľ, čo som počula z okolia, je Lecitín VÝBORNÝ!
15.09.2016
Všetky tieto produkty - Cordyceps sinensis Max , Lecitín 3x silnejšie a Ženšen + vitamín E mamičke pomáhali viac než dosť na jej pôvodné ťažkosti. Bohužiaľ pri hospitalizácii v nemocnici mamička spadla z postele a doktorka mi túto skutočnosť zatajila. Z chodiace normálne mysliaci 85 ročnej ženy, mi vrátili z krátkodobej hospitalizácie ležiak a ešte bola mama nadopované tak, že si plietla rôzne skutočnosti. Vďaka vašim prostriedkom začala normálne uvažovať aj celkovo prospievať. Bohužiaľ si pri tom páde zlomila kĺbovej hlavici, takže síce inak prospievala, ale nemohla sa postaviť na nohu, keď mi to začalo byť divné, tak som ju opäť nechala odviezť do nemocnice, ale tentoraz na ortopédii na RTG, tam onú skutočnosť zistili a začali ju konzervatívne liečiť. Liečbu vašimi prostriedky som musela prerušiť a opäť sa chodiť pozerať na mamičku, ako chradne. Pchali do nej Tramal, takže nemohla dobre hovoriť a pritom stále mala bolesti. Po deviatich dňoch tejto liečby sa jej zauzlovali čreva a praskol jej žlčník. Absolvovala dve operácie, prežila to a začala sa hojiť, teraz je na JIS a už jej začínal zápal pľúc, takže berie ďalšie antibiotiká. Bolesti nemá a oblbnutá sa mi tiež nezdá. Ako to dopadne s ňou a potom s jej nôh, to je vo hviezdach. Kedy a či sa vôbec vráti domov, je tiež vo hviezdach. Lecitín používam aj ja a veľmi mi pomáha na energiu, pamäť a cholesterol. Ženšenu tiež verím, to je známa vec, moja babička, ktorá sa dožila v plnej sile as čistou hlavou 95 rokov, ho brala pravidelne. Čo sa týka Cordycepsu, tak o tom som si veľa prečítala a vkladala som mu veľké nádeje. Dúfam, že ešte budem mať príležitosť mamičke túto trojkombináciu dávať na užívanie a že tu bude so mnou pár rokov, pokiaľ možno pohyblivá, tak ako bola ešte donedávna.
HORE