loading

Leskokôrka lesklá - Reishi

Značka: Salvia Paradise | Kód: z54445 | Doplnok stravy
Salvia Paradise Leskokôrka lesklá - Reishi<br /><strong>Reishi sušená</strong>
Vyberte variantu
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

100% čistá Lesklokôrovka obyčajná - Reishi sušená pre podporu zdravia našej imunity, cholesterolu a pre priaznivý účinok na naše cievy a srdce.

Ponúkame vám vzduchotesne balené sušené plátky Ganoderma lucidum čiže LESKLOKORKA lesklé, nazývané tiež v tradičnej čínskej medicíne Reishi Ling Zhi v nezvyčajne veľkom 500g balení za skvelú cenu. V TCM bývala používaná Leskokôrka až do výšky 9 g za deň a toto balenie býva v Číne a Japonsku doporučované na mesiac intenzívnej kôry pre 2 osoby. Leskokôrka bola výsadou cisárov, ktorí ju užívali ako elixír mladosti. Je takmer s posmechom kupovať túto hubu rozomletou v tabletách o váhe 500mg navyše za neadekvátne cenu.

Leskokôrka sa využíva predovšetkým:

K podpore imunitného systému, na udržiavanie normálnej hladiny cholesterolu v krvi, k podpore normálneho fungovania obehového systému.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č.1924 / 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach nám nedovoľuje informovať vás o ďalších účinkoch tejto huby na Váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch alebo v herbári.

100% -ne čistá Leskokôrka lesklá (Reishi, Ganoderma lucidum) Sušené plátky

Zloženie:

 • Prirodzená obranyschopnosť - imunitný systém
 • Normálna hladina cholesterolu v krvi
 • Normálna funkcia obehovej sústavy

Dávkovanie:

V Číne býva používaná vo forme rozomletého prášku z huby či čaju od 1,5 do 9 g však je vhodné nastavenie dávkovanie konzultovať so svojím lekárom.

Sušenú lesklokôrovka je vhodné pred použitím najprv nasekať či rozomlieť a potom približne 5 g sušiny vložiť do 500 ml studenej vody a priviesť k varu. Na miernom ohni povariť najmenej 15 min (odporúčame aspoň 30 min.), Potom scediť a popíjať v priebehu dňa 3 šálky. Neodporúčame drví špongiu do zásoby, prášok vplyvom skladovania rýchlo degraduje.

Upozornenie:

Surovina na prípravu bylinkového čaju - nálevu.
Neslúži ako náhrada pestrej stravy.
Nie je určené deťom do 3 rokov. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí.
Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Skladujte v tme a suchu.

Náš tip:

V ponuke tiež nájdete: Leskokôrka lesklá - Reishi AF tinktúra .

Informacie o značke Salvia Paradise

Salvia Paradise sro je plne českou rodinnou firmou, ktorá spracováva aj dováža prírodné látky z celého sveta aj naše slovenské komodyty. Špecializuje sa na chemicky nezaťaženej prírodné látky, čím môže tvrdiť aj o výrobkoch z druhého konca sveta, že sú v BIO kvalite.

 

Prípravky v práškovej forme, sypané formy, porciované prírodné látky, alebo kvapky pre jednoduché užívanie.

Široká ponuka prípravky Salvia Paradise:

KONTAKT: Salvia Paradise s.r.o., Kvaň 159, 26762 Zaječov, IČ: 29143144, DIČ: CZ29143144

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


100%
Hodnotenie
100%

16.11.2019
idem vyskušať poradili mi tento produkt.
HORE