loading

letná sezóna

Leto je pre mnohých z nás najobľúbenejším obdobím roka. Či už letnú sezónu prežívate pri vode, relaxáciou na záhrade, stretávaním s priateľmi či cestovaním, máme pre Vás pripravené pár nápadov, ako si slniečko a teplé počasie užiť čo najlepšie;)

 

K letu neodmysliteľne patrí slnko, voda a opaľovanie. Pred silou slnečných lúčov a rizikom podráždenia kože je dôležité sa chrániť prípravky slnečnej ochrany. Krásne opálenie môžeme podporiť užívaním vhodných prípravkov s beta-karoténom. Ako ochranu pred prehriatím organizmu je nutné myslieť aj na dostatočnú zásobu tekutín .

Chystáte sa na dovolenku? Či už trávite leto cestovaním do exotických destinácií, alebo si užívate pobyt vo voľnej prírode našej krásnej krajiny, nie je od veci sa dobre vybaviť. Užite si piknik bez obáv a majte v zásobe účinnú ochranu pred nežiaducim hmyzom. Ste ako magnet na kliešte? Odporúčame prípravok Klíšťák , na ich bezpečné odstránenie.

Letná sezóna je ideálnym časom pre rôzne športové aktivity. Ponúka sa veľa možností, ako rozhýbať svoje telo načerpať dostatok energie. Ak to však so športovaním preženiete, máme pre vás tipy na rýchlu úľavu od bolesti natiahnutých svalov a preťažených kĺbov :)

Medzi najobľúbenejšie zábavy v letnej sezóne patria aj grilovanie, ktoré máme spojené s príjemne stráveným časom, pohodou a stretnutia s priateľmi. Skvelú chuť mäsa vám pomôže vykúzliť nepreberná ponuka korenia , omáčok a dressingov .

Pre osvieženie v horúcich letných dňoch si pripravte čerstvej šťavy alebo smoothie. S odšťavovačom či smoothie pomocníkom to bude hračka.

Užite si letnú sezónu v pohode :)

 
Filtrovat

Aktívne filtre:
Letná sezóna×
25 produktov
Radiť podľa:Obľúbenosticeny
Doprava zadarmo s Pharma Activ
Thermos - novinka
KetoDiet balíčky
HORE