loading

Levanduľový čistiaci krém

Značka: Frosch | Kód: z43456
Frosch Levanduľový čistiaci krém
Eko produkt
× Eko je šetrnejší k životnému prostrediu aj k zdraviu spotrebiteľa.

Všetky Eko produkty

Vyberte objem
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  e měsíce na vrácení zboží bez udání důvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Čistiaci krém s vôňou levandule funguje na báze mramorovej múčky a zanecháva príjemnú levanduľovú vôňu.

Účinky:

 • výborne odstraňuje všetky druhy nečistôt - mastnotu, zvyšky mydla a vodný kameň zo všetkých keramických, smaltovaných, antikorových a sklenených povrchov.

Zloženie:

Aqua, Calcium Carbonate, Peg-4 Rapeseedamide, Phenoxyethanol, Acrylates Copolymer, etanolamín, Parfum, Lavandula Angustifolia Extract

Ako používať:

Naneste neriedený krém priamo na čistený povrch, alebo pre nanesenie použite vlhkú handru či hubku. Po vyčistení povrch dôkladne opláchnite.

Upozornenie:

Nepoužívajte na umelohmotné povrchy, napr. akryláty alebo plexisklo!

Ďalšie oznámenie:

Vyskúšajte aj ďalšie ekologické produkty značky Frosch !

Informacie o značke Frosch

Ekologická značka FROSCH už od svojho vzniku v roku 1986 používa iba tie ingrediencie, ktoré umožňujú nadpriemernú odbúrateľnosť v prírode. Vo svojich produktoch kladie FROSCH dôraz na prírodné látky, ako sú ocot, citrón alebo sóda.

Spojenie vysoko účinných čistiacich látok prírodného pôvodu, ohľaduplnosti k životnému prostrediu a šetrnosti k ľudskej pokožke je vyjadrené v slogane značky FROSCH: Organická kvalita pre dobrý pocit! FROSCH predstavuje ideálnu kombináciu dôkladného čistiaceho účinku v celej domácnosti a súčasne je šetrný k ľuďom a životnému prostrediu vďaka obsahu efektívnych prírodných látok.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE