loading

Holistic Levanduľový pleťový olej 20 ml

Kód produktu: kHOL007

Holistic Levanduľový pleťový olej 20 ml

Produkt nie je k dispozícii. .
Ďakujeme za pochopenie.

HolisticLevanduľový pleťový olej 20 ml295.48out_of_stock

Popis:

Levanduľový pleťový olej Holistic vyniká svojimi hydratačnými vlastnosťami a spomaľuje starnutie pleti, chráni pleť pred vysúšaním. Je ideálny pre normálnu, zmiešanú i mastnú pleť. Levanduľa uvoľní vašu psychiku, prinesie vám pocit pokoja a vyrovnanosti, upokojí vašu myseľ. Vaša pleť získa zamatovú hebkosť, bude jemná a vláčna.

 

Prastaré vedný učenie zvanej holistika hovorí, že pre správne fungovanie ľudského tela je potreba zosúladiť všetky časti ľudskej bytosti - telo, myseľ i dušu. Z tohto učenia vychádza kozmetika Holistic, na jej výrobu sú používané prastaré vedná postupy. Vyrába sa iba malé množstvo v manufaktúre v srdci Českého Švajčiarska,

odkiaľ aj pochádza používané byliny

. Počas skladovania chránená energiou drahých kameňov a je uložená v špeciálnych boxoch z nezávadných materiálov. Kozmetiku pre vás pripravujú len zamestnanci, ktorí sú poučení o jemnosti a citlivosti výrobkov a sú nefajčiari.

Oleje používané na výrobu kozmetiky Holistic sú starostlivo vyberané a pochádzajú z tých najčistejších prírodných zdrojov v Európe.

Každá zložka kozmetiky je starostlivo vyberaná tak, aby bola kozmetika pre vaše telo i myseľ čo najprínosnejšie.

Ako používať:

Každé ráno a večer nakvapkajte na vyčistenú pleť 3-5 kvapiek a jemne dlaňami rozotrite. Tvár masírujte pomaly smerom od tváre. Olej sa krásne vstrebe a takto ošetrenú pokožku môžete líčiť tak, ako ste zvyknutá.

Náš tip:

Nechajte sa hýčkať legendárnym 100% marulovým olejom , novinkou značky Sefiros !

Zloženie:

Sójový olej, silica levanduľa úzkolistá, silice levandule mailette bio, pupalkový olej, olej zo zrniek, hrozna, neroliová silica, makadamiový olej, jojobový olej bio.

Značka:

Holistic

Prezerali ste tieto produkty

  • Holistic Levanduľový pleťový olej 20 ml
Dopravné už od 1,90 €,
nad 50,00 € ZADARMO
x
Radi vám upravujeme ponuku na mieru, ale aby sme to zvládli, používame k tomu súbory cookie.
Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
OK
prvni