loading

Lieskovoorieškové maslo s kakaom Nutspread

Značka: Nutspread | Kód: z59709
Nutspread Lieskovoorieškové maslo s kakaom Nutspread
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Lieskovoorieškové maslo s kakaom Nutspread obsahuje len dve zložky: maximum starostlivo vybraných neodolateľných lieskových orechov a presne tú správnu dávku úžasného a voňavého bio fair trade kakaa. Pretože samotné kakao má toľko báječných vlastností, že by bola hrozná škoda si ho odopierať! Kakao je Superpotraviny plnú minerálov a antioxidantov sa zázračnými účinkami. Okrem iného prirodzene znižuje krvný tlak, zvyšuje hladinu hormónov "dobrej nálady" a pôsobí ako prevencia proti rakovine aj cukrovke.

Zloženie:

92% lieskové orechy, 8% bio fair trade kakao.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete ďalšie masla .

Produkt je tiež v sekciach

Zdravá výživa - Nátierky, maslá, paštéty - Maslá

Informacie o značke Nutspread

Nutspread si zakladá na kvalite surovín, férovosti a osobnom prístupe ku každému zákazníkovi. Vaša spokojnosť, Vaše výsledky, vaše pochvaly, Vaše nadšenie. Vďaka Vám tu stále je a má chuť sa zlepšovať - deň za dňom už takmer päť rokov.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE