loading

Lipoceutical - biotechnologická emulzia pre zväčšenie pier 2x4, 5 ml

Značka: Herb Pharma | Kód: z1903
Herb Pharma Lipoceutical - biotechnologická emulzia pre zväčšenie pier 2x4, 5 ml
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Certifikát
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  e měsíce na vrácení zboží bez udání důvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Prípravok Lipoceutical je vhodnou bezbolestnou alternatívou plastickej chirurgie zväčšovanie pier, ktorá sa aplikuje pomocou kolagénových injekcií. Vďaka peptidu a kyseline hyaluronovej v lipozómovej forme obsiahnutých v Lipoceutical sa stimuluje syntéza kolagénu a glykózaminoglykánu a dochádza k zväčšeniu objemu pier.

Prípravok Lipoceutical podporuje tvorbu kolagénu, dochádza k zvlhčeniu pier, ktoré sa stávajú pevnejšími, hladšími a majú výraznejšie kontúry. Štruktúra pier je obnovená, čím sa zníži ich sklon k vráskam. Prípravky majú regeneračný účinok, ktorý poskytuje dôležité výživné látky bunkovej membráne a prejavuje sa v jej obrannej funkcii a v regenerácii pokožky.

Zloženie:

Denná emulzia:

aqua, glycerín, xanthan gúm, Carrageenan, glucose, dimethicone, paraffinum liquidum, lanolín, titanium dioxide, alumina, silica, sodium POLYACRYLATE, Polyacrylamide, c12-14 isoparafin, laureth-7, isopropylmyristate, dimetyl Isosorbide, phospholipids, karbomér, trietanolamín, sodium hyaluronate, disodium EDTA, etylhexyl palmitát-tribehenin-sorbitan isostearate-palmitoyl oligopeptid, cyclomethicone, c12-14 PARETH-30, octylmethoxycinnamate, glycerylstearate, butylmethoxydibenzoylmethan, aróma, suprasweet 100, phenoxyethanol, metyl, etyl, propyl, butyl, isobutylparaben, Imidazolidinyl urea, 2-bróm-2-nitropropane-1-3-diol

Nočné emulzie:

aqua, paraffinum liquidum, Caprylic triglyceride, lanolín, dimethicone, peg-2-hydrogenated castor oil, xanthan gúm, Carrageenan, glucose, BEESWAX, glycerín, isopropylmyristate, dimetyl Isosorbide, phospholipids, karbomér, trietanolamín, sodium hyaluronate, disodium EDTA, etylhexyl palmitát -tribehenin-sorbitan isostearate-palmitoyl oligopeptid, peg-7-hydrogenated castor oil, magnézium sulfate, aróma, suprasweet 100, phenosyethanol, metyl, etyl, propyl, butyl, isobutylparaben, Imidazolidinyl urea, 2-bróm-2-nitropropane-1- 3-diol

Ako používať:

Odstráňte viečko z prípravku. Pomalým otáčaním zadnej strany dávkovacieho pera dávkujte potrebné množstvo emulzie, ktorú naneste pomocou silikónového hrotu dávkovacieho pera rovnomerne na pery a rozotrite. Po nanesení prípravku počkajte cca 10 minút, až potom použite svoju bežnú kozmetiku. Lipoceutical DAY aplikujte ráno a Lipoceutical NIGHT večer po dobu 30 dní. Následne používajte podľa potreby a na základe individuálnych pocitov.

Balenie:

4,5 ml denná emulzia + 4,5 ml nočný emulzia

Upozornenie:

Určené len na vonkajšie použitie. Určené pre všetky typy pleti. Zabráňte styku s očami. Ak sa výrobok dostane do očí, vypláchnite ich vodou a jemne ich osušte. Pri dávkovaní je potrebné opakovane otáčať dávkovacím perom, aby došlo k vytlačeniu séra. Krajina pôvodu Švajčiarsko.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky radu Herb Pharma "href =" https://www.prozdravi.cz/herb-pharma "> Herb Pharma a ďalšie produkty na pery .

Informacie o značke Herb Pharma

Švajčiarska spoločnosť HERB PHARMA je výrobcom a dodávateľom výrobkov v oblasti zdravotných pomôcok, výživových doplnkov a špeciálnej kozmetiky. HERB PHARMA prichádza na globálny trh s jasnou koncepciou a víziou pre konečného zákazníka, s víziou zdravia založeného na prírodných produktoch. Spojenie prírody so zdravím človeka je prirodzeným vývojom existencie ľudskej civilizácie, ktoré aj v najbližších desaťročiach bude hrať veľmi dôležitú úlohu pre zvýšenie celkovej kvality života ľudstva. História firmy HERB-PHARMA spadá do druhej polovice roka 1992, od kedy sa datuje zahájenie aktivít spoločnosti v segmente farmaceutických a parafarmaceutických výrobkov. Zaujíma vás Herb Pharma viac? Pozrite sa na video .

Prehliadnite si certifikát značky Herb Pharma.
Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


75%
Hodnotenie
19.04.2013

Dobrý deň, produkty Maqui Pure a Lipoceutical hodnotím ako dobré výrobky.

01.11.2009
Dobrý deň, reagujem na váš dotaz ohľadom prípravkov, ktoré som u vás zakúpila - Lipoceutical, Contourceutical a Botoceutical sérum proti vráskam. Pretože tieto prípravky a ďalšie ako napr. Colagenceucal, Botoceutical anti-eye-bag a Botoceutical Gold kupujem už dlhšiu dobu, predtým prostredníctvom lekárne, neskôr pochopiteľne z dôvodov lacnejšieho nákupu od vás. Všetky tieto prípravky absolútne spĺňajú uvedené účinky a sú porovnateľné s prípravkami Imedeen. Konkrétne váš Contourceutical je absolútne bezkonkurenčný, po tom čo som schudla o päť kíl, čo je pre mňa ideálna váha som potrebovala vyrysovať kontúry dolnej čeľuste a podbradí, výsledok sa dostavil v priebehu dvoch až troch týždňov a stále ho užívam pre spevnenie týchto častí tváre. Dúfam, že vás moje skúsenosti s používaním Vašich prípravkov obohatí o informácie pre pomoc ďalším ženám. Som stále vašim zákazníkom.
80%

25.04.2019
Len to hľadanie, ktorý je na deň a ktorý na noc, ma trochu "zdržiava" :) Ale mám pocit, že robím niečo fajn pre pery.
Pre: Pery sú hebké, vláčne. Vrásky sa vyhladzujú, kupujem si ho dosť často.
70%

25.04.2019
stojí za vyskúšanie
Pre: jednoduchá aplikácia, znateľne vláčnejšia pery už po 1. použitia

Proti: zatiaľ žiadne proti, po 30 dňoch uvidíme, či sa pery zväčší;-)

Další produkty od značky Herb Pharma

HORE