loading

LiQuido DUO FORTE šampón na vši 200 ml + sérum 125 ml ZADARMO

Značka: Simply You | Kód: z43470
Simply You LiQuido DUO FORTE šampón na vši 200 ml + sérum 125 ml ZADARMO
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

LiQuido DUO FORTE predstavuje dvojitý zásah proti všiam v podobe šampónu a séra na vlasy.

Prípravok LiQuido DUO FORTE pôsobí na voš tromi mechanickými účinky (2x dusenie, 1x likvidácia). Je založený na báze olejov a rastlinných silíc, je šetrný a dobre znášaný aj citlivou pokožkou, nedráždi ju, nie parfumovaný a je vhodný aj pre malé deti alebo alergikov.

 

Šampón LiQuido DUO FORTE obsahuje ako účinnú zložku špeciálny olej DIMETHICONE a zmes prírodných silíc. Tieto unikátne látky vytvára nepriaznivé podmienky pre prežívanie, rast a množenie vší.

Zloženie:

Sérum

 

Aqua, Dimethicone, trietanolamín, Glycerín, Alkyl crosspolymer, Benzyl alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Šampón

Aqua, Cocamidopropyl betaine, Sodium laureth sulfate, Polyacrylate 13 / Polyisobutene / Polysorbate 20, Polysorbate 60, Propylene glycol, Eucalyptus, globulus oil, Benzyl alcohol / Methylchloroisothiazolinone / Methylisothiazolinone, Origanum majorana oil, Melaleuca alternifolia leaf oil, Mentha piperita oil , Lavandula angustifolia oil, Pelargonium graveolens oil, Salvia officinalis oil, Dimethicone

Ako používať:

1.

Sérum

 • Do mokrých vlasov votrite dostatočné množstvo séra tak, aby boli všetky vlasy sérom dokonale ošetrené.
 • Sérum nechajte pôsobiť vo vlasoch min

. 5 minút. Pre zvýšenie účinnosti sa odporúča pôsobenie séra predĺžiť až na 30 minút najlepšie formou zábalu s čiapkou.

 

 • Sérum potom z vlasov umyte vodou a bežným šampónom.
 • Potom pokračujte v aplikácii šampónu LiQuido DUO FORTE.

2.

Šampón

 • Po predchádzajúcej aplikácii séra a po jeho umytí z vlasov bežným šampónom aplikujte ihneď do mokrých vlasov asi 10-15 ml šampónu a rovnomerne v celej vlasovej časti hlavy vtierajte do napenenia.
 • napenené šampón ponechajte vo vlasoch 5-10 minút pôsobiť a potom umyte vodou.
 • Osušte vlasy osuškou, ponechajte je najlepšie samovoľne uschnúť (zvyšujete tak účinnosť) alebo ich prípadne osušte fénom.
 • Pomocou priloženého hrebienka vyčešte vši, hnidy a larvy.
 • Aplikáciu oboch prípravkov a tento postup opakujte najlepšie 3x v intervale 5-7 dní.

Balenie:

 • šampón 200 ml,
 • sérum 125 ml,
 • hrebienok,
 • igelitová čiapky.

Upozornenie:

Určené len na vonkajšie použitie. Vhodné pre deti od 3 rokov. V priebehu používania šampónu nejedzte a nefajčite. Ukladajte mimo dosahu detí. Nepoužívajte pri precitlivenosti na niektoré obsiahnuté látky. Môžu používať tehotné i dojčiace ženy. Nežiaduce účinky neboli pozorované. Pri zasiahnutí alebo podráždenie očí, sliznice úst alebo nosa šampónom zasažneé miesto dôkladne umyte vlažnou tečúcou vodou. Ak zistíte prejavy precitlivenosti pokožky alebo očí po užití šampónu, ukončite jeho používanie. Uchovávajte pri teplote 15-25 ° C.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky na vši.

Informacie o značke Simply You

Spoločnosť SIMPLY YOU Pharmaceuticals as. je dynamicky rastúca spoločnosť špecializujúca sa na výskum, vývoj, výrobu a distribúciu vysoko kvalitných nutraceutík, farmakosmetiky a zdravotníckych pomôcok. Naše prípravky sa vyznačujú vysokou kvalitou, účinnosťou a konkurencieschopnou cenou. Aktivity spoločnosti SIMPLY YOU Pharmaceuticals as. sú rozprestreté celosvetovo, produkty spoločnosti sú distribuované do takmer dvoch desiatok krajín.

Výrazné investície do výskumu, vývoja, moderných technológií a efektívnosti procesov umožňujú vysokú mieru uspokojenia potrieb našich zákazníkov. Poskytujeme komplexný informačný servis ako lekárom a lekárnikom, tak spotrebiteľom, ktorí aktívne starajú o svoje zdravie. Našou filozofiou je aktívne sa podieľať na zlepšení zdravia zákazníkov a prispievať tak k ich šťastnejšiemu a spokojnejšiemu životu.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


100%
Hodnotenie
17.10.2016
Dobrý deň, šampón som síce mala pre kamarátku, ale vraj výborne fungoval.
HORE