loading

LiQuido RADICAL 125 ml

Značka: Simply You | Kód: z51546
Simply You LiQuido RADICAL 125 ml
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Šampón LiQuido RADICAL je účinný prostriedok pri výskyte vší a hníd.

Prípravok LiQuido RADICAL je založený na prírodnej báze, preto je šetrný a dobre znášaný aj citlivou pokožkou. LiQuido RADICAL nedráždi pokožku, nie je parfumovaný a je vhodný aj pre malé deti a alergikov. Účinnou zložku je zmes prírodných silíc a olejov - vytvára nepriaznivé podmienky pre existenciu, rast a množenie vší.

Zloženie:

Aqua, Sodium laureth sulfate, Dimethicone, Acrylamide / Ammonium acrylate copolymer / Polyisobutene / Polysorbate 20, Propylene glycol, Cocos nucifera oil, Melia azadirahta seed oil, Caprylyl glycol / ethylhexylglycerin, Melaleuca alternifolia leaf oil, Eucalyptus globulus leaf oil, Thymus vulgaris oil, Hippophae rhamnoides oil, Ceteareth-20, peg-40 hydrogenated castor oil

Ako používať:

 1. Do mokrých vlasov votrite dostatočné množstvo prípravku Liquido RADICAL tak, aby všetky vlasy boli prípravkom dokonale ošetrené. Dôležité pre maximálny účinok je dosiahnutie dokonalého zvlhčenie všetkých vlasov na hlave vrátane vlasov na temene hlavy a v okolí uší.
 2. Nechajte prípravok Liquido RADICAL pôsobiť vo vlasoch 15 minút, najlepšie formou zábalu s čiapkou.
 3. Prípravok potom z vlasov umyte vodou a bežným šampónom.
 4. Vlasy osušte fénom a nad umývadlom alebo nad vaňou dôkladne vyčešte hrebeňom "všiváčka".
 5. Aplikáciu zopakujte po 7 dňoch.

Balenie:

125 ml

Upozornenie:

Určené len na vonkajšie použitie. Počas používania prípravku nejedzte a nefajčite. Ukladajte mimo dosahu detí. Nepoužívajte pri precitlivenosti na niektoré obsiahnuté látky. Prípravok spotrebujte do 6 mesiacov po prvom otvorení. Liquido RADICAL môžu používať tehotné aj dojčiace ženy. Prípravok je vhodný pre deti od 3 rokov. Pri zasiahnutí alebo podráždenie očí, sliznice úst alebo nosa prípravkom zasiahnuté miesto dôkladne umyte vlažnou tečúcou vodou. Ak zistíte prejavy precitlivenosti pokožky alebo očí po prípravku, ukončite jeho používanie a poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom. Uchovávajte pri teplote 15-25 ° C. Prípravok skladujte v pôvodnom originálnej obale a chráňte pred priamym slnečným žiarením. Po použití prípravok riadne uzavrite a skladujte podľa týchto pokynov až do budúceho použitia.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky na vši .

Informacie o značke Simply You

Spoločnosť SIMPLY YOU Pharmaceuticals as. je dynamicky rastúca spoločnosť špecializujúca sa na výskum, vývoj, výrobu a distribúciu vysoko kvalitných nutraceutík, farmakosmetiky a zdravotníckych pomôcok. Naše prípravky sa vyznačujú vysokou kvalitou, účinnosťou a konkurencieschopnou cenou. Aktivity spoločnosti SIMPLY YOU Pharmaceuticals as. sú rozprestreté celosvetovo, produkty spoločnosti sú distribuované do takmer dvoch desiatok krajín.

Výrazné investície do výskumu, vývoja, moderných technológií a efektívnosti procesov umožňujú vysokú mieru uspokojenia potrieb našich zákazníkov. Poskytujeme komplexný informačný servis ako lekárom a lekárnikom, tak spotrebiteľom, ktorí aktívne starajú o svoje zdravie. Našou filozofiou je aktívne sa podieľať na zlepšení zdravia zákazníkov a prispievať tak k ich šťastnejšiemu a spokojnejšiemu životu.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE