loading

Lopuchový olej BIO 100 ml

Značka: Wolfberry | Kód: z56448
Wolfberry Lopuchový olej BIO 100 ml<br /><strong>Lopuchový olej</strong>
Bio
× Produkt spĺňa platné legislatívne podmienky pre označenie BIO.

Všetky BIO produkty

BIO certifikát
Vege
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegetariánske produkty

Vegan
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegánske produkty

Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Lopuchový olej BIO 100 ml Wolfberry je macerát BIO koreňov lopúcha v BIO slnečnicovom oleji. Ideálne sa hodí na kozmetické účely na ošetrenie pokožky a vlasov, vďaka svojim nutričným vlastnostiam.

Lopuchový olej sa získava macerováním koreňa lopúcha väčšieho v slnečnicovom oleji. Korene lopúcha obsahujú predovšetkým polysacharid inulín, fytoncídne a fungicídny zložky. Ďalej v ňom možno nájsť sliz, triesloviny, minerálne soli, silice, horčiny a glykosidnú viazané látky. Lopúch väčší podporuje normálne funkcie horných ciest dýchacích, imunitu, normálny stav pokožky, normálny trávenie, vylučovanie vody z organizmu, normálny stav kĺbov a chrupaviek, prečistenie tela a korene naviac aj normálnu hladinu glukózy v krvi a prečistenie krvi.

Náš lopúchový olej obsahuje 45,1% omega-9 mastné kyseliny olejovej, 42,7% omega-6 mastné kyseliny linolovej a 2% omega-3 mastné kyseliny alfa-linolénovej. Mimo toho je v ňom vo 100 gi 26 mikrogramov beta-karoténu, 1 mg vápnika, 1 mikrogram medi, 0,03 mikrogramov železa, 38,2 mg skvalénu, 37,8 mg sterolov, 35,2 mg tokoferolov, 4 ug vitamínu A (retinolu), a 6 ug vitamínu K. lopúcha aj slnečnice sú pestované na kontrolovanom poľnohospodárstva v BIO kvalite, olej zo slnečnicových semienok je vyrábaný metódou lisovania za studena a následne sa v ňom nechávajú macerovať korene lopúcha.

Lopuchový olej je vhodný pre všetky typy pleti a má jedinečné vlastnosti pre ošetrenie vlasov. Citlivú a suchú vlasovú pokožku upokojí, pomáha zaceliť vlasy a rozštiepené končeky a celkovo pôsobí priaznivo na suché vlasy. Vynikajúci je zábal z teplého lopúchového oleja. Najlepšie je pred použitím ponoriť fľaštičku s olejom do horúcej vody a takto pripravený ho nanášať rovnomerne na vlasy a pokožku hlavy. Je dobré takto ošetrené vlasy zabaliť do mikroténu a uteráka, olej nechať hodinu pôsobiť a potom ho zmyť šampónom. Celá procedúra by sa mala opakovať 1-2 x týždenne v priebehu mesiaca.

zloženie:

 • normálne trávenie
 • Normálna hladina glukózy v krvi
 • Normálny stav pokožky
 • Vylučovanie vody z organizmu
 • Normálna funkcia horných ciest dýchacích / Imunita
 • Normálny stav kĺbov a chrupaviek
 • prečistenie krvi

Dávkovanie:

Vnútorne 1 čajová lyžička ráno a večer, na kozmetické účely podľa potreby.

Balenie:

100 ml

Krajina pôvodu: Nemecko

Upozornenie:

skladovanie
Na tmavom mieste pri teplote od 10 do 20 ° C. Po otvorení spotrebujte najneskôr do 3 mesiacov

Informacie o značke Wolfberry

Wolfberry sro disponuje skladovými priestormi a výrobnými kapacitami, ktorými prejde ročne viac ako 250 ton kvalitné sušené kustovnice, sušeného ovocia, orieškov, čajov, strukovín, štiav a sirupov, ktoré sa ďalej triedia, balia a spracovávajú.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE