loading

Lubrikant väziva Biora 125 ml

Značka: Biora | Kód: z991
Biora Lubrikant väziva Biora 125 ml
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Biora je masážny lubrikant väziva, ktorý je určený k stimulácii buniek tela k tvorbe vlastného hyaluronanu. Ten je dôležitý pre správnu funkciu pohybového aparátu, pretože látky tohto komplexu sú prirodzenou súčasťou kĺbov, svalov a väzív.

Komplex vysokomolekulárne kyseliny hyalurónovej, chondroitínsulfátu a protokolagenu v masážnej forme - to je jedinečné zloženie pre váš zdravý a dobre fungujúci pohybový aparát. Látky tohto komplexu chráni pohybový aparát pred škodlivým pôsobením enzýmov a infekcií spôsobujúcimi degeneratívne zmeny kĺbových chrupaviek. Obsiahnuté zložky pomáhajú pri ich obnove a zaisťujú dostatočnú kvalitu kĺbového a väzivového mazu.

Vysokomolekulárne kyselina hyalurónová, ako hlavná zložka, zaisťuje správnu lubrikáciu kĺbov, elasticitu a pružnosť chrupaviek pre správnu funkciu celého pohybového aparátu. Masážne forma tohto komplexu obohatená naviac o dôležité vitamíny preniká ľahko pokožkou a podporuje tvorbu vlastnej kyseliny hyalurónovej stimuláciou telových buniek.

Kedy Lubrikant väziva Biora pomáha:

 • znižuje bolestivosť kĺbov,
 • zlepšuje pohyblivosť pohybového aparátu,
 • uvoľňuje svalstvo,
 • regeneruje väzivo,
 • urýchľuje hojace procesy.

Prídavné látky:

voda, denaturovaný alkohol, parfum

Ako používať:

Lubrikant vtierajte opakovane do pokožky v miestach pohybových problémov až do úplného vstrebania. Aplikujte niekoľkokrát denne.

Balenie:

125 ml

Upozornenie:

Určené len na vonkajšie použitie. Pre vysoký hydratačný efekt chráňte pokožku po použití pred mrazom. Bez známych vedľajších negatívnych účinkov. Prípravok nezanecháva žiadne škvrny a neznečisťuje bielizeň.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky s kolagénom a prípravky na kĺby .

Informacie o značke Biora

Kozmetika BIORA je jedinečnou a nezameniteľnou kombináciou komplexu vysokomolekulárneho hyaluronanu Biora, kolagénu a ďalších prírodných látok, umožňujúci úplne nové možnosti v oblasti starostlivosti o telo, pleť i vlasy. BIORA uprednostňuje iba najkvalitnejšie prírodné látky pre čo možno najvyššiu kožná znášanlivosť bez vedľajších negatívnych vplyvov. Kozmetika BIORA je starostlivo pripravovaná už od návrhu každého nového výrobku spolu s výberom tých najvhodnejších ingrediencií, až po finálnu výrobu tak, aby zádukkazník vždy dostal ten najlepší prot a aby bolo pre zákazníka príjemné BIORA kozmetiku používať každý deň.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


89%
Hodnotenie
17.01.2018
Lubrikant väziva Biora používam na kolená. Vcelku som s ním spokojná. Každodenné bolesti ustúpili, trápi ma len občas. Pokračujem v používaní.
14.08.2017
ricínový olej i lubrikant väziva sú super a moc pomáhajú ako mojou suchej pokožke, tak i väzom.
14.06.2017
Lubrikant väziva Biora je vynikajúci prostriedok na namáhané svalstvo, ktoré prestane bolieť. Pôsobí veľmi dobre aj pri bolestiach kĺbov. OBEZIN pomáha pri redukcii tukov. V mojom prípade na bruchu.
12.09.2014

Produkt lubrikant väziva Biora som kúpila už niekoľkokrát pre 90 ročného dedka, ktorý si ho chvália a opätovne mu ho objednávam.

21.05.2014

Lubrikant väziva Biora používam na svoje boľavé kĺby a som s výrobkom maximálne spokojná. Dokonca som ho objednávala aj dcére a vnučke, ktorá ho používa na svoje operovanej koleno aj na boľavú nôžku svojho psieho miláčika:-) Šťavu z Aloe si od vás objednávam už dlho, mám choré hrubé črevo a mala som pred operáciou. Pomoc a rady na celostnej medicína poťažmo aj Aloe mi pomohlo tak, že som operáciu odmietla:-) Vďaka za rady aj za to, že ste

HORE