loading

Lutamax DUO 20mg x cps.30

Značka: Agency MM Health | Kód: z33944
Agency MM Health Lutamax DUO 20mg x cps.30
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} ušetříte {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} {{ vivalang.currencySlashPiece }}
{{ product.price }}
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba dodání
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90€ 1,90 €.

  3 způsobů dopravy
  Vyberte si ten nejmilejší způsob dopravy. K dispozici vám je dodání Do ruky od České pošty, IN TIME, který zásilku doručí na adresu nebo do výdejního automatu, PPL, výdejní místa PPL ParcelShop a Uloženky a naše vlastní výdejny.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 1 rok
  × Lehota na vrátenie 1 rok

  1 rok na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 1 roka od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

LUTAMAX DUO 10 a 20 mg je vhodný ako doplnok liečby pri vekom podmienenej makulárnej degenerácii (VPMD) a zhoršenie zraku vo vyššom veku.

Zloženie v 1 kapsuli:

20 mg  Luteín
Zeaxanthin
Svetlice farbiarsky (Carthamus tinctorius)

Prídavné látky:

Obal kapsule: želatína, glycerín

Farbivá: riboflavín, oxid titaničitý, oxid železnatý

Dávkovanie:

Počiatočná dávka: Lutamax DUO odporúčame užívať čo najskôr pri zhoršení zraku. Počas prvých 6 mesiacov odporúčame užívať 1 kapsulu Lutamax DUO 20 mg denne. Užívaním vyššie dávky sa rýchlejšie doplní vyčerpané zásoby luteínu, zeaxantínu a omega-3 nenasýtených mastných kyselín. Ich hladina v krvi sa znovu zvýši.

Udržiavacia dávka: Po počiatočnej dávke odporúčame nepretržité užívanie 1 kapsule Lutamaxu DUO 10 mg denne na udržanie hladiny luteínu, zeaxantínu a omega-3 nenasýtených mastných kyselín na dosiahnutej úrovni.

Balenie:

30 kapsúl - dávka na 1 mesiac

Upozornenie:

Doplnok stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie prípravky s luteínom a ďalšie produkty na zrak .

Produkt je tiež v sekciach

Antioxidanty - Problematiky

Informacie o značke Agency MM Health

Agency MM Health je spoločnosť distribuujú doplnky stravy. Súčasťou činnosti tejto spoločnosti je spracovávanie odborných posudkov a štúdií z oblasti farmácie a zdravotníctva na základe dlhoročných skúseností vo farmaceutickom priemysle. Agency MM Health kladie dôraz na dôveru a individuálnu starostlivosť o zákazníkov.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

HORE