loading

Luxusný telový balzám s bio zložkou kmeňových buniek 200 ml

Značka: Onclé | Kód: kONC006
Onclé Luxusný telový balzám s bio zložkou kmeňových buniek 200 ml
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Ďalší luxusný produkt z rady dámskej kozmetiky značky Onclé .

Telový balzam ošetruje, spevňuje, chráni a obnovuje vnútorné štruktúry pokožky pri striách a jazvách. Redukuje celulitídu a je vhodný aj pre starnúcu a dehydratovanú pokožku. Obsahuje jedinečnú biozložku - extrakt z rastlinných kmeňových buniek AKOSKY® APIUM, ktorá aktivuje tvorbu nového kolagénu a chráni pokožku pred jej deštrukciou. Priaznivo pôsobí tiež na hladkosť a zlepšenie elasticity pokožky. Podporuje prirodzenú schopnosť regenerácie kožných vrstiev a ich hydratáciu.

Balzám je bohatý na vzácne prírodné oleje (BIO šípkový, mandľový, squalan, marhuľový, broskyňový, bavlníkový), omega 3, 6 a 9 mastné kyseliny, vitamíny A, E, F a ďalšie prírodné antioxidanty, ktoré podporujú prirodzenú štruktúru pokožky aj hlbších vrstiev. 3D kyselina hyaluronová dlhodobo hydratuje a vyživuje pokožku. Použitie na tvár i telo. Telový balzam nezanecháva pokožku mastnú.

Bez geneticky modifikovaných organizmov (GMO).

Oceníte praktické balenie s pumpičkou.

Aktívne látky:
 • 3D kyselina hyaluronová dlhodobo hydratuje a vyživuje pokožku,
 • extrakt z rastlinných kmeňových buniek AKOSKY® APIUM aktivuje regeneráciu kožných vrstiev,
 • obsahuje 99% komplex vzácnych aktívnych prírodných olejov (BIO šípkový, bavlníkový, mandľový, squalan, broskyňový, marhuľový) pôsobí do hlbších vrstiev pokožky,
 • olej z orechov Inca inch s Omega 3, 6 a 9 mastnými kyselinami.

Vlastnosti:

 • klinicky overené účinky kmeňových buniek AKOSKY® APIUM,
 • ošetruje, spevňuje, chráni a obnovuje vnútorné štruktúry pokožky pri striách a jazvách,

 • redukuje celulitídu,

 • aktivuje tvorbu nového kolagénu a chráni pokožku pred jej deštrukciou,

 • hydratácia starnúcej pokožky,

 • zlepšenie hladkosti a elasticity pokožky,

 • podporuje prirodzenú štruktúru pokožky aj hlbších vrstiev.

Ako používať:

Telový balzám môžete použiť na tvár aj telo. Postihnuté miesta masírujte dvakrát denne po dobu minimálne dvoch mesiacov. Konečná doba užívania je individuálna a výsledky sa môžu líšiť.

Náš tip:

Vyskúšajte aj ďalšie produkty tohto radu spoločnosti Oncle: Luxusné olejoví sérum s biozložky kmeňových buniek, Luxusné olejový peeling s biozložky kmeňových buniek.

Informacie o značke Onclé

Táto značka bola vyvinutá so zámerom poskytnúť zákazníkom kvalitné a účinnú odbornú kozmetiku v starostlivosti o celé telo. Hypoalergénne výrobky spoločnosti Onclé obsahujú vysoký podiel aktívnych prírodných a bio zložiek. Kozmetické rady sú zamerané na bábätká a pokožku žien a sú šetrné k životnému prostrediu. Vysoká kvalita, bezpečnosť a dôvera je pre nás prioritné a rozhodujúce.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE